Beckham po karierze...


Jak wiemy David Beckham zakończył niedawno temu karierę piłkarską. Była to kolejna bolesna nowina dla fanów piłki nożnej. Niemniej teraz wielu zastanawia się co dalej z Becks'em. Jak potoczy się jego dalsza kariera. Kim zostanie w niedalekiej przyszłości?

Kariera Anglika była bogata i piękna. Osiągnął wszystko w klubowej karierze. Świetnie poczynał sobie w Manchesterze United, z którym w 1999 roku wywalczył potrójną korone. W Realu Madryt grał w największym dream teamie, z którym również łapał sukcesy. Niestety nie osiągnął nic konkretnego z reprezentacją Anglii. Niemniej wielokrotnie ratował swoją reprezentację przed opresją znakomitymi rzutami wolnymi oraz dośrodkowaniami z rzutów rożnych. 

Finisz kariery także udany. Około pół roku temu wywalczył tytuł MLS wraz z Los Angeles Galaxy. W USA spisywał się również znakomicie. Popisywał się pięknymi golami i nadal strzelał perfekcyjne wolne. Ostatnie pół roku kariery spędził w PSG, z którym wywalczył kolejny tytuł mistrzowski. Ponadto pokazał, iż ma charakter. Całą pensje oddawał na cele charytatywne, mianowicie na domy dziecka w Paryżu.

Kariera zatem piękna i znakomita. Kolejna legenda futbolu odeszła na emeryturę w tym sezonie. Wiele już mieliśmy takich przykładów. Powoli kończy się pewien etap. Niemniej wracając do meritum David Beckham na pewno nie będzie siedział bezczynnie. Na pewno zajmie się czymś konkretnym. Poza reklamowaniem odzieży oraz innych produktów na pewno zamierza zająć się czymś na stałe.

Chodzą spekulacje, iż może zostać szkoleniowcem którejś z drużyn. Niemniej sam Becks nie wyraża zainteresowania taką działalnością. Prędzej wróżymy mu karierę jako prezenter telewizyjny. Ma wszelkie atrybuty do tego zadania. I naszym zdaniem to może być najbliższa przyszłość byłej gwiazdy Manchesteru United. David Beckham zostanie prezenterem telewizyjnym.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Beckham zacznie karierę prezentera telewizyjnego, 6.00 Unibet