Boks: Władimir Kliczko vs. Mariusz Wach!


     Polscy fani Boksu nie mogli się doczekać dzisiejszego wieczoru. Dojdzie bowiem do wielkiej konfrontacji na gali w Hamburgu. Polak, Mariusz Wach stanie przed szansą pokonania wielkiego pięściarza - Władimira Kliczkę. Ogromnym faworytem jest oczywiście Ukrainiec, ale nie skazujmy od początku naszego boksera. Czy jest w stanie powalczyć o zwycięstwo? 

     Mariusz Wach w karierze jak na razie niepokonany w oficjalnych walkach. Zwcyiężył 27 razy, z czego ponad połowa, bo 15 przed czasem. To imponujący rekord, ale na pewno nie straszny rywalowi Wacha. Zespół Polaka zapewnia, że dzisiaj będzie w życiowej formie i nawiąże walkę z gigantem. Nasz Wiking przygotowywał się do walki bardzo mocno i bardzo długo. Powinien zatem dzisiaj powalczyć o dobry rezultat. Władimir Kliczko z bilansem: 58 zwycięstw (50 przez nokaut) oraz z 3 porażkami jest dzisiaj ogromnym faworytem i w to nie ma wątpliwości. Jest jednak spory problem u Ukraińca, ponieważ zmarł jego wieloletni trener - Emmanuel Steward. Przez ten przykry fakt, na pewno musiała zostać zachwiana mocna psychika Władimira. Stąd też Polak oczywiście nie zakładając tego z góry może mieć teoretycznie łatwiej. Wiking ostatnimi czasy nokautował w 7 pojedynkach z rzędu i to przed szóstą rundą! Dzisiaj jednak bardziej wskazuje na to, że to on może być znokautowany dużo wcześniej. Musimy jednak być optymistami i czekać na lepsze widowisko, ponieważ nasz bokser jest bardzo wytrzymałym zawodnikiem. Pojedynek zatem powinien być długi - może i nawet potrwa 12 rund? Boks już nie takie cuda nam ujawniał  swojej historii. Atutem Wacha są jego warunki fizyczne i na tym musi opierać się strategia naszego boksera, by jak najdłużej wytrzymać i kontrować w odpowiednim momencie.

     Pojedynek będzie jednostronny, ale kto wie - możliwości Polaka są ogromne i może wytrzyma. Boks jest bardzo medialną imprezą i tutaj też często walki są ciągnięte na siłę dłużej. Dzisiaj może być podobnie, szczególnie, że Polacy już się nie mogą doczekać tej walki. Polecam zatem typ na powyżej 8.5 rundy w tym pojedynku - trzymajmy kciuki za Polaka!

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Powyżej 8.5 rundy, 2.25 Unibet