Szpilka vs. Jennings


Niezwykle ciekawa i jakże ważna walka czeka nas dzisiejszej nocy. Pojedynek Artura SzpilkiBryantem Jenningsem będzie istotny dla Polaka. Jego pierwszy, poważny test w wadze ciężkiej. Walka odbędzie się w Nowym Jorku w Madison Square Garden.

Artur Szpilka (@ 2.65) do tej pory walczył szesnaście razy. Wygrał wszystkie swoje walki, z czego aż czternastokrotnie przez nokaut. Bilans wygląda imponująco, aczkolwiek rywale nie należeli do czołówki. Co prawda takie nazwiska jak Mollo, czy Minto to pięściarze, którzy jakby przeminęli już w świecie boksu. Nie pokazali nic wartościowego w walkach z Polakiem. Tym samym dopiero dzisiaj Szpilkę czeka prawdziwy test.

Bryant Jennings (@ 1.45) również należy do talentów młodego pokolenia. Amerykanin również jest bezbłędny w swoich walkach. Stoczył ich 17, oczywiście we wszystkich zwyciężył - 9 przez nokaut. Jennings zaimponował wszystkim znokautowaniem byłego mistrza federacji WBO, Sierhieja Lachowicza. Ten niezwykle wytrzymały i solidny w obronie Amerykanin będzie zatem faworytem dzisiaj.

Zapraszamy do obejrzenia filmiu z ważenia obu bokserów.

Nowojorski pojedynek zapowiada się niezwykle ciekawie. Niemniej walka odbędzie się w USA, co na pewno po części będzie faworyzować Jenningsa. Szpilka ma potencjał by wygrać tutaj przez nokaut. Jest szybszy, choć nieco gorszy technicznie, aczkolwiek mimo to, powinien dzisiaj pójść na całość i liczyć na nokaut. Stąd też nasz typ na znokautowanie przez Szpilkę Amerykanina.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Szpilka przez nokaut @ 4.00 Unibet