Ćwierkaj z nami i zgarniaj nagrody


Jesteś użytkownikiem Twittera? Jeśli jeszcze nie, to chyba najwyższa pora to zmienić. Od jutra startujemy z dwoma nowymi konkursami, właśnie dla „ćwierkaczy”, którzy obserwują nasz profil Unibet Polska. W grze atrakcyjne bonusy!

Sprawdź o co chodzi!

Warto zapamiętać dwa hasztagi, które będą towarzyszyć uczestnikom konkursów. To #Unibetting i #StochZłoty. Bez tych „zaklęć” Wasze tweety nie będą dla nas widoczne, a zatem nie wezmą udziału w zabawie. A jest o co grać!

Co weekend uczestnicy #Unibetting mogą wygrać bonusy w kwocie 200 PLN, 100 PLN i 50 PLN. Za co? Oczywiście za trafne typowanie wyników meczów. Co piątek w okolicach południa zaserwujemy Wam tweet konkursowy z trzema weekendowymi meczami piłki nożnej do obstawiania wyniku.

Za trafienie dokładne gracz otrzymuje 3 punkty, za poprawne rozstrzygnięcie (remis lub wygrana którejś z drużyn) otrzymuje punkt. Dodatkowy punkt można otrzymać podając dalej naszego tweeta o konkursie.

W poniedziałek trzech najlepiej punktujących graczy będzie miało powody do radości – po podaniu nam swoich danych konta Unibet.com, otrzymają oni zwycięski bonus. Co w przypadku równych ilości punktów? Zdecyduje oczywiście czas obstawienia – kto pierwszy, ten lepszy – jak to w życiu.

Podobne zasady towarzyszyć będą drugiemu z konkursów. W zabawie #StochZłoty chodzi oczywiście o skoki narciarskie – tu nie ma żadnej niespodzianki. Przed każdym weekendem z Pucharem Świata obstawiać będziemy czołową trójkę konkursu indywidualnego (względnie kilku). Zaczynamy od niemieckiego Klingenthal, gdzie jedyne skakanie indywidualne zaplanowane zostało na niedzielę. W sobotę 22 listopada na Twitterze pojawi się więc konkurs.

Punktacja? Za trafienie dokładne 3 punkty, za niedokładne 1 punkt. Co to oznacza? Przykładowo: Obstawiamy drugie miejsce Severina Freunda. Jeśli ukończy on zawody na 2. miejscu – dostajemy 3 punkty. Jeśli będzie na innym stopniu podium – 1 punkt. Jeśli nie będzie go na podium wcale – 0. Jedna uwaga – jeśli zaryzykujemy i obstawimy 1. miejsce Kamila Stocha, a ten wygra zawody, wówczas dostajemy 5 punktów! Podobnie jak w przypadku Unibettingu – dodatkowy punkt za podanie dalej tweeta konkursowego! Nagrody? Po 100 PLN dla trzech najlepszych typerów.

Jeśli w dany weekend odbędzie się więcej niż jeden konkurs indywidualny, wówczas czołową trójkę skoczków ustalimy sumując ich końcowe noty z weekendu. Tak będzie już za tydzień w Kuusamo, kiedy to skoczków czekają zawody indywidualne w piątek i sobotę. Konkurs odpalimy wtedy więc już w czwartek.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Wam powodzenia i odesłać na nasz profil na Twitterze!