European Trophy: Bern vs. Liberec


     Ciągle trwa emocjonująca batalia w hokejowym European Trophy - w pewnym sensie odpowiednik piłkarskiej Ligi Mistrzów. Dzisiaj zmierzą się ze sobą dwie niezłe ekipy. Bern podejmie na własnej kafli, ekipę Liberca. Zapowiada się bardzo ciekawa walka. Kto dzisiaj zwycięży w tym ciężkim pojedynku? Faworytem jest ekipa gospodarzy, ale czy to aby na pewno dobry trop?

     Bern to zespół ze szwajcarskiej ekstraklasy. Grają w niej całkiem nieźle. W NLA są na piątej pozycji i będą raczej na pewno w Play-Offach, są zespołem równym co jest najważniejsze. Ich ostatnia forma ligowa to 3 zwycięstwa i porażka. Wygrali z dwoma zespołami czołowymi - Fribourgiem oraz Zug. Poza tym pokonali też Kloten, który w tym sezonie gra średnio. Porażkę ponieśli z liderem - Servette Genewą. Widać, że mają potencjał. W świetnej dyspozycji jest szczególnie dwóch hokeistów: Ritchie ByronNicklas Danielsson. Sporo strzelają i asystują i widać, że mogą powalczyć w dzisiejszej rywalizacji z naszymi południowymi sąsiadami. Liberec gra nieźle w European Trophy oraz w lidze. Mają większe szanse na awans do daleszej fazy, powinni jednak dzisiaj wygrać by być bliżej tego awansu - zbliżą się do czołowej dwójki. W Ekstralidze natomiast, zajmują grają nadzwyczaj słabo. Zajmują dopiero dwunaste miejsce i nie widać by mieli poprawić swoją formę. Morale są niskie, ponieważ ostatnio poza porażką z Chomutovem po dogrywce zostali zmiażdżeni w spotkaniu z Pilznem aż 1:8 i to na własnej tafli. Na szczęście udało im się wygrać w poprzedniej kolejce ze Zlinem, ale to akurat nie poprawi nastrojów aż tak. W zespole jest plaga absencji i to widać w ich grze. Dzisiaj powinni mieć bardzo ciężko by wywalczyć choćby punkt. To zespół zupełnie inny jak na początku tegorocznych rozgrywek European Trophy.

     Faworytami są zawodnicy z Bern. Widać, że są w lepszej dyspozycji, mają też dużo lepszych hokeistów w tej chwili. Liberec jakby stracił swoją moc i to odzwierciedla się w ich wynikach i miejscu w tabeli. Bern jest silniejszy i mają większy potencjał. Proponuję zwycięstwo gospodarzy, dzięki któremu wrócą do walki o awans do kolejnej fazy.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Bern wygra, 1.45 Unibet