KHL: AK Bars Kazań vs. Dynamo Moskwa


      Popołudniu odbędzie się ciekawe widowisko na lodowiskach Kontinental Hockey League. AK Bars Kazań podejmie u siebie Dynamo Moskwę. Ekipa z Kazania gra aktualnie najlepszy hokej w lidze, są liderami. Dynamo natomiast przeciętnie, ale widać, że wciąż zgrywają team. Kazań nie przegrał od 4ech spotkań, a pamiętajmy, że każda seria kiedyś się kończy.

     AK Bars Kazań, który jest niepokonany od dłuższego czasu grał jednak w ostatnim czasie z przeciętnymi, a i nawet słabymi zespołami. Seria zaczęła się od zwycięstwa w Omsku. Rywal ten nie jest jednak wymagającym kolektywem. Wymaga się od nich by walczyli o awans do fazy Play-Off, ale to byłoby ogromnym sukcesem. Kolejnym przeciwnikiem był Traktor Chelyabinsk, który już prędzej można nazywać drużyną silniejszą. Traktor początek dobry, ale porażka 6:2 z Kazaniem pokazała, że nie będzie to zespół dominujący. Później AK spotkali się z Magnitogorskiem, który zaczyna się odbudowywać i byli blisko sukcesu, ale to dzisiejsi gospodarze mieli więcej szczęścia w karnych. I ostatnio wygrana ze słabym Ekaterinburgiem. To są normalne wyniki jak na team, który ma walczyć o najwyższe laury, przeciwnicy byli naprawdę niewymagający. Kadrę mają bardzo dobrą i dzisiejszy rywal w szczególności musi uważać na Medvedeva, który zgromadził 8 punktów wg klasyfikacji kanadyjskiej – 3 gole i aż 5 asyst. 

     Dynamo Moskwa, zaczął sezon przeciętnie, a oni również mają walczyć o tytuł. Marsz jednak zapewne zacznie się w niedługim czasie – muszą najpierw zgrać zespół. Do kadry dołączył genialny hokeista – Alexander Ovechkin, który już strzelił pierwszą bramkę w poprzednim meczu, a i wcześniej zdobył asystę. W każdym swoim meczu zdobył punkt, ponieważ rozegrał ich do tej pory dwa. Tym razem fani jaki sami zawodnicy Dynama liczą na fenomen Ovechkina, który ogrywa się w KHL. Moskwianie potrzebują punktów. Porażki z Traktorem i St. Petersburgiem przyniosły troszkę problemów dzisiejszym gościom. Kadrę mają naprawdę solidną i dzisiaj powinni powalczyć. W dodatku warto napomnieć, że Dynamo ma w pewnym sensie „smykałkę” na rywali. W ostatnich 5 spotkaniach wygrali z Barsem Kazań aż 4okrotnie! To dość dobry wynik. Dzisiaj również nie odpuszczą.

      Kurs na zwycięstwo gości w zakładzie Moneyline (zakład na zwycięstwo) jest bardzo wysoki. Z pewnością dlatego, że to gospodarze są aktualnie na fali i wszystko wygrywają. Jednak jak napisałem wyżej – goście to również mocny zespół. Ovechkin i spółka już się zgrywają to kwestia chwili aż zaczną grać perfekcyjnie. Polecam wygraną gości Moneyline!

Zarejestruj się w Unibet i zobacz jak możesz zdobyć bonus 400pln!

Typ: Dynamo Moskwa (ML), 2.15 Unibet