KHL: AK Bars Kazań vs. Niznekamsk


Emocje w Koninental Hockey League są na wysokim poziomie. Dotarliśmy już do fazy pucharowej w której padną najistotniejsze rozstrzygnięcia. Dzisiaj jedna z rywalizacji będzie miała miejsce w Kazaniu gdzie miejscowy Bars podejmie Niznekamsk. Goście ledwo weszli do Play-Offów, niemniej nie można ich lekceważyć. Kazań powinien wygrać, ale muszą wyjść skupieni na tafle.

Gospodarze z Kazania sezon zasadniczy mogą uznać za bardzo udany. Zakończyli rywalizację na drugiej pozycji w całej lidze. To rewelacyjny wynik i stawia ich w roli jednego z faworytów do tytułu. Mimo to muszą wciąż grać na wysokim poziomie by nie odpaść w niemądry sposób z fazy pucharowej. Bars Kazań jest jednak w bardzo dobrej formie i widać, że będą się liczyć w dalszej batalii, a konfrontacja z Niznekamskiem to mała rozgrzewka. W pierwszym meczu bowiem wygrali gładko 5:1.

W zespole genialnie gra Alexei Morozov, który błyszczy. Jego forma jest nie do podważenia i on zdecydowanie pokazuje swoją klasę i doświadczenie. W pierwszym meczu świetnie też zaprezentował się zdobywca dwóch bramek, Darzins. Ten drugi na pewno będzie odczuwał głód, a jego pewność siebie może przyczynić się do kolejnych trafień.

Sukcesem dla Niznekamsu jest aktualna rywalizacja w Play-Offach. To zespół kompletnie przeciętny i awans do tej części jest ukazaniem jak to wola walki potrafi przyczynić się do triumfu (bo dla nich to triumf). Przed fazą pucharową grali rewelacyjnie. Poza porażką z Kazaniem wygrali wcześniej cztery mecze na pięć co dało ten upragniony awans. Ograli w tym czasie między innymi Barys Astanę oraz Servestal. To dobre wyniki. 

Bardzo dobrze gra w tym zespole Milovzorov, który z resztą strzelił honorowego gola w pierwszym pojedynku z Kazaniem. Goście niemniej nie mają klasowych zawodników, ale ten stworzony kolektyw już wielokrotnie udowaniał, że nie można ich lekceważyć.

Ten sezon przyniósł na trzy mecze trzy wygrane Barsowi Kazań, choć raz po dogrywce. Niemniej powinni ponownie pokonać rywala. Są silniejsi. Nie bez przyczyny wygrali w swojej konferencji, a i w lidze zajeli drugie miejsce. Są w fenomenalnej formie i naszym zdaniem będą chcieli się rozprawić z tym rywalem jak najprędzej. Wygrana Barsu Kazań to nasz typ na to zdarzenie.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: AK Bars Kazań wygra, 1.35 Unibet