KHL: AK Bars Kazań vs. Salavat Ufa


Ostateczny pojedynek ćwierćfinałowy w Kontinental Hockey League. Mecze AK Barsu KazańSalavatem Ufa są niezwykle emocjonujące i dzisiaj to już każdy może awansować do półfinału, w którym czeka Traktor Chelyabinsk. Gospodarze wydają się być silniejsi, ale Salavat jest na tyle zmotywowany, iż może powalczyć.

Bars Kazań w ostatnim meczu był blisko awansu. Mecz bowiem zakończył się wynikiem 3:3, a po bardzo długiej dogrywce szczęśliwie wygrał zespół gospodarzy. Po stronie ekipy z Kazania ponownie bardzo dobrze spisali się strzelcy dwóch z trzech bramek, ImmonenObukhov, którzy ewidentnie błyszczą. Morozov jest w również niezłej kondycji, aczkolwiek w poprzednim meczu nie pokazał nic szczególnego. Dzisiaj jednak będzie już musiał ukazać swoją klasę i doświadczenie by poprowadzić zespół do awansu dalej.

Pod znakiem zapytania stoi dzisiaj występ innej gwiazdy Barsu Kazań. Mianowicie obrońca, Ilya Nikulin narzekał na bóle i istenieje prawdopodobieństwo jego absencji. Niemniej tak twierdzi trener i to może być czysta, psychologiczna gra.

Salavat Ufa po raz drugi z rzędu gra siódmy bój w Play-Offach. Zmęczenie materiału jest niesamowite i to już powinno z nich wyjść. Dzisiaj będzie im bardzo ciężko o wygraną. Morale jednak są po stronie Ufe. Na początku tej rywalizacji przecież byli skazywani na porażkę i odpadnięcie, a tutaj zaskoczyli wszystkich. W głowach na pewno mają to, że już pozostał ostatni mecz i awans jest tak blisko.

W poprzednim spotkaniu z Kazaniem, ostateczne trafienie zaliczył Brent Sopel, który jest dość bramkostrzelnym defensorem i został bohaterem. Ponadto świetny występ zaliczył Stepanov, który jeszcze nei punktował w tym sezonie. Niemniej udało mu się zdobyć dwa gole, które również przyczyniły się do siódmego pojedynku pomiędzy tymi zespołami. 

Ważny mecz - wszyscy to wiedzą. Faworytami są gospodarze, ale czy można lekceważyć Ufę? Na pewno nie. Zespół już może być zmęczony, ale są już tylko jeden mały krok od awansu do kolejnej fazy. KHL już nie raz nas zaskoczyło i stąd też postanowiliśmy lekko zaryzykować. Typujemy wygraną Salavatu Ufa i ich ostateczny awans!

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Salavat Ufa (ML), 2.55 Unibet