KHL: AK Bars Kazań vs. Slovan Bratysława


     Dzisiaj mamy dzień pełen emocji w Kontinental Hockey League. Jednym z pojedynków będzie mecz pomiędzy Barsem Kazań, a Slovanem Bratysława. Aktualnie jedni są zadowoleni ze swoich wyników i jest to ekipa rosyjska, przyjezdni jednak na razie zawodzą, choć powoli łapią rytm, specyfikę rozgrywek tej upodabniającej do NHL ligi.

     AK Bars Kazań to jak zwykle jeden z pretendentów do tytułu, choć troszkę można ich nazwać czarnym koniem, którego rzadko się docenia. W tej chwili zajmują wysokie trzecie miejsce w konferencji wschodniej. Mają stabilną formę co mocno charakteryzuje ten zespół. Ostatnie 10 spotkań to na początek 4 wygrane, potem zamienili to w serię takiej samej ilości porażek. W ostatnim czasie odnieśli dwa zwycięstwa, w tym jedno z arcygroźnym rywalem jakim jest Salavat Ufa, w sumie to się zrewanżowali za poprzedni pojedynek. Zespół Kazania ma dość ciekawe postacie w kadrze, a ostatnio warto wyróżnić Kapanena, który wstrzelił się w sezon, niemal w każdym z ostatnich kilku spotkań strzelił bramkę. Inną zjawiskową personą jest oczywiście Tereshchenko, który jest mistrzem asyst – ma ich aktualnie 9. Zespół przyjezdnych to ekipa Slovanu Bratysława. W tym sezonie dołączyli do KHL i początku udanego nie mieli. Ostatnio jednak zaczynają rozumieć schemat tej ligi. Pokonali na wyjeździe Niznekamsk oraz potrafili zadziałać w meczu z Salavatem, gdzie polegli dopiero po dogrywce. Dziś będzie im ciężko o punkty, ale mają również parę ciekawych kart w kadrze. Najważniejszą z nich jest oczywiście żywa legenda hokeja, Miroslav Satan, który prowadzi ten zespół. Dotychczas ugrał 12 punktów kanadyjskich – 6 bramek, 6 asyst. Dzisiaj, z resztą jak i zawsze wszyscy liczą na tego hokeistę. 

     Bars Kazań, choć faworyzowany będzie miał dzisiaj sporo kłopotów, w to nie wątpię. Goście łapią wiatr w żagle mimo ostatnich wyników. Warto zatem spróbować zaryzykować. Satan jest liderem i legendą drużyny, powinien im pomóc. Stąd też warto zagrać na gości i pokusić się o wysoki kurs przy lekkiej stawce.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Slovan (ML), 4.05 Unibet