KHL: AK Barsk Kazań vs. Salavat Ufa


Kontinental Hockey League dojdzie do interesującej batalii dwóch bardzo dobrych ekip z Konferencji Wschodniej. AK Bars Kazań podejmie na własnej tafli, nieprzewidywalny Salavat Ufa. Spodziewamy się zaciętej walki o punkty z obu stron. Są teraz bardzo potrzebne każdej z drużyn. Faworytami są gospodarze, ale gości na pewno stać na dobry mecz.

Zespół z Kazania gra w tym sezonie rewelacyjnie. Są w czołówce ligi, a w swojej konferencji zajmują wysokie, trzecie miejsce, a jeśli dzisiaj wygrają wskoczą na fotel lidera. Ostatnia dyspozycja gospodarzy jest bardzo wysoka - 10 spotkań to tylko dwie porażki! W ostatnim czasie ulegli jedynie w starciu ze Slovanem Bratysława po dogrywce. Poza tym zwyciężali przeciwko przeciętniakom: Lev Praga oraz dwukrotnie z Niznekamskiem. Gospodarze mają bardzo dobry zespół, który stać na wygraną z każdym. Nie mogą jednak zawsze wygrywać.

W AK Barsie Kazań bryluje Alexei Morozov, który zgromadził na swoim koncie już 30 punktów. Jest perfekcjonistą i widać jego kunszt przy niemal każdym zagraniu. Niewiele mniej punktów w klasyfikacji kanadyjskiej zdobył Danis Zaripov, bo 28. Ten zawodnik jest głównie od zdobywania goli, najczęście Morozov mu asystuje. W defensywie najlepiej punktuje Nikulin, który jak nikt inny rozumie się z czołowym zawodnikiem drużyny.

Salavat Ufa to drużyna, która jest bardzo bliko awansu do fazy Play-Off. Zajmują wysokie szóste miejsce w konferencji wschodniej, a ich przewaga nad dziewiątym zespołem wynosi aż 10 oczek, co jest bezpiecznym bilansem. Przyjezdni w ostatnim czasie stracili polot - na cztery spotkania wygrali tylko raz. Pokonali w ostatniej rundzie Vityaz Chekhov, było to bardzo potrzebne zwycięstwo. Poza tym ulegli w starciach przeciwko Slovanowi, Lev Pradze oraz CSKA Moskwie. Zespół nie radził sobie, lecz teraz powinno to wrócić do normy,a punkty powinny napływać.

W Salavacie Ufa bryluje Igor Mirnov, który zdecydowanie przewodzi w statystykach drużyny z 28 punktami na koncie. Kolejne miejsce ma obrońca Vitaly Proshkin, który perfekcyjnie podaje "gumę" do swoich kolegów. W dzisiejszym starciu ten duet powinien być bardzo groźny.

W aktualnym sezonie oba zespoły spotkały się dwukrotnie i w obu przypadkach doszło do dogrywki. Po razie wygrał zespół Ufy i Kazania. Dzisiaj powinno być dość wyrównane spotkanie, a ostatnia wygrana z Vityazem ukazuje nam że Salavat będzie bardzo groźny. Naszym zdaniem dojdzie dzisiaj do małej niespodzianki i to goście zwyciężą. Naszym typem jest wygrana Salavatu Ufy.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Salavat Ufa (ML), 3.00 Unibet