KHL: Chekhov vs. UHC Dynamo Moskwa

Po dłuższej przerwie spowodowanej eliminacjami do Igrzysk w Soczi wracamy na lodowiska Kontinental Hockey League. Dzisiaj obędzie się mnóstwo spotkań, a jednym z nich będzie rywalizacja pomiędzy Chekhovem, a Dynamem Moskwa. Czy przyjezdni potwierdzą po pauzie swoją niesamowitą formę? Czy też dojdzie do niespodzianki?

Chekhov to zespół średni. Są tuż za miejscem dającym możliwość wzięcia udziału w Play-Offach, czyli są na dziewiątej pozycji. Ich forma przed przerwą była średnia, choć nie mogli narzekać, ponieważ zdobyli 5 punktów na 4 spotkania. Przegrali po dogrywce z Yugrą po dobrym meczu, a poza tym wygrali dwa spotkania i to dwukrotnie po dogrywce. Zwycięstwa te odnieśli przeciwko Tractorowi Chelyabinsk co było ogrmną niespodzianką, a także z Ekaterinburgiem. Natomiast w ostatniej kolejce polegli z Magnitogorskiem 1:4 i piękny sen się skończył. W ekipie gospodarzy warto wyróżnić takie postacie jak: Krolyuk oraz Timkim, którzy łącznie zdobyli 26 punktów. Oni ciągną ten zespół, ponieważ cała reszta niestety nie pokazuje lepszego poziomu.

Dynamo Moskwa to zespół, który będzie się liczył w rywalizacji o mistrzostwo do końca. Są w genialnej formie i zajmują pierwsze miejsce w swojej konferencji z dość dużą przewagą nad kolejnym zespołem. Forma Dynama przed pauzą to 3 wygrane z rzędu, a poza tym na 10 spotkań polegli tylko dwukrotnie, w tym raz po dogrywce. W ostatnim czasie pokonali takie zespoły jak Dynamo Rygę, Donbass oraz w derbach Spartak Moskwę. W tym ostatnim meczu zagrali świetny hokej i widać było, że Dynamo jest naprawdę wspaniałą drużyną, w dodatku mocno ofensywną. W zespole wiele świeżości i doświadczenia wniósł Ovechkin oczywiście, który gra świetnie - widać różnicę poziomów. Dzisiaj również najsłynniejszy hokeista ostatnich lat powinien pokazać klasę.

H2H na korzyść Dynama. Jednak bardzo często padały remisy w tych pojedynkach. Co prawda widać świetną formę przyjezdnych, ale trzeba być ostrożnym. Dzisiaj nie powinni polec, ale jednak łatwo nie będzie. Przerwa też mogła nieco zdekoncentrować zawodników. Warto zatem podejść do tego spotkania ostrożnie. Warto lekko zainwestować w takim wypadku na poniżej 5.5 gola po dobrym kursie.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Poniżej 5.5 gola, 1.60 Unibet