KHL: CSKA Moskwa vs. Traktor Chelyabińsk


Spora dawka spotkań w Kontinental Hockey League przed nami. Jednym z nich, a zarazem najciekawszym będzie meczw Moskwie. Miejscowe CSKA podejmie Traktor Chelyabińsk. Oba zespoły są nieobliczalne i tym samym mecz będzie bardzo interesujący - bez faworyta.

CSKA Moskwa w tym sezonie gra bez rewelacji. Zajmują bowiem dopiero ósme miejsce w konferencji zachodniej. Forma jest dość mieszana, choć całkiem niezła. Wygrali trzy, z ostatnich pięciu konfrontacji. U siebie są jednak znacznie mocniejszą ekipą. Na własnej tafli pokonali między innymi Dynamo Moskwę, czy też Salavat Ufę podczas ostatniej kolejki. Tym samym dzisiaj będą szukać kolejnego triumfu.

Siłą drużyny jest młody hokeista, Nikolai Prokhorkin. Ten niespełna 20 letni chłopak zdobył już jedenaście punktów dla swojej drużyny. W tym strzelił aż osiem bramek. Ten niesamowity, młody zawodnik ponownie będzie szukał swoich punktów. Świetnie też prosperuje Iliya Zubov, który zgromadził 9 punktów - w tym aż sześć asyst. Obaj panowie pojawią się na tafli w dzisiejszym boju.

Traktor Chelyabińsk to zeszłoroczny finalista rozgrywek. W tym roku nie idzie im jednak tak dobrze. Zajmują zaledwie 10. miejsce w konferencji wschodniej. Forma gości jest równie słaba. Przegrali trzy mecze z rzędu. Zdobyli w nich zaledwie jednego gola! Nie są to dobre wyniki i dzisiaj będzie im niezwykle ciężko o punkty w Moskwie. Liderem jest Petri Kontiola, zdobył on dotychczas 10 punktów. Jest on jedynym mocnym ogniwem zespołu. Jeśli pozostali nie zaczną zdobywać solidniejszej liczby punktów to Traktor będzie miał kłopot z awansem do play-off.

Od lat ciekawa jest rywalizacja obu zespołów. Niemniej to Traktor dominował. Wygrali bowiem aż pięć z sześciu ostatnich spotkań. W tym roku może jednak dojść do przełamania. Gospodarze spisują się znacznie lepiej. Ponadto w zespole Chelyabińska są niemałe kłopoty w kadrze. Tym samym sądzimy, iż to gospodarze wygrają.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: CSKA (ML), 1.58 Unibet