KHL: Dinamo Mińsk vs. UHC Dynamo Moskwa


     Dzisiaj w ramach Kontinental Hockey League zmierzą się ze sobą zespoły, które prezentują dwa różne bieguny. Gospodarzem będzie ekipa Dinama Mińsk, natomiast ich rywalem będzie lider konferencji - Dynamo Moskwa. Wbrew pozorom zapowiada się ciekawa batalia, ponieważ Dynamo ostatnio dostało zadyszki i mogą dzisiaj również polec. Czy też tak się stanie?

     Dinamo Mińsk to zespół słaby, z niższej półki. Zajmują jedenaste miejsce w konferencji, ale wciąż mają nadzieję na Play-Offy. Muszą jednak wziąć się w garść i zacząć wygrywać swoje spotkania. Ostatnio wychodzi im to coraz lepiej. Po serii porażek udało im się dwa pojedynki wygrać (w tym jeden po dogrywce). Ograli zespół Yekaterinburga (4:3 po dogrywce), a także pewnie wygrali z Dinamem Ryga (2:0). W poprzedniej rundzie polegli już z dużo lepszy SKA St. Petersburgiem. W zespole gospodarzy warto wyróżnić dwie postacie, które punktują niemal w każdym pojedynku. Pierwszą z nich jest Teemu Laine, który zdobył już 15 punktów i jest ostatnio w lepszej dyspozycji. Liderem zespołu jest jednak Tim Stapleton, który zgarnął już 19 punktów. Obu tych zawodników strzela sporo bramek, w asystach bryluje obrońca: Cory Murphy, który ma ich aż 11 na koncie. Całe trio wystąpi w dzisiejszym pojedynku i na nich ekipa ze stolicy Rosji musi najbardziej uważać.

     UHC Dynamo Moskwa to zdecydowany lider w klasyfikacji generalnej. Grają najrówniej i dzięki temu zdobywają sporą ilość punktów. Ostatnio też mieli serię czterech wygranych spotkań z rzędu, pokonując między innymi: Spartak Moskwę w derbach czy Donbass. W ostatniej rundzie już stało się coś nieoczkiwoanego - przegrali. Rywal w dodatku z niższej półki, bo był nim Severstal Cherepovec. Polegli 2:4. Niemniej trzeba pamiętać, że nie każdy może wygrywać non stop, a każda seria kiedyś się kończy. Dzisiaj goście są faworytami i nie powinni tutaj stracić punktów. W zespole wciąż świetnie spisuje się Ovechkin, który ma już 16 punktów na koncie. Jest genialny i ciągnie ten zespół. On jest aktualnie liderem drużyny i stworzył idealny kolektyw - każdy punktuje! To jest wspaniałe, ponieważ świetnie ogląda się spotkania w których bryluje cały zespół, a nie dwóch czy trzech zawodników - no może z wyjątkiem takiej gwiazdy jak Ovechkin!

     H2H na korzyść Dynama Moskwa. Poza tym już w tym sezonie obie ekipy raz ze sobą grały i górą byli Rosjanie, pokonując Mińsk aż 7:2. Po porażce z Cherepovcem kurs nieco wzrósł na Dynamo i warto zainwestować w ich zwycięstwo. Zespół przyjezdny jest dużo silniejszy i to powinniśmy dzisiaj ujrzeć na tafliw  Mińsku. Polecam typ na gości po bardzo dobrym kursie.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Dynamo Moskwa wygra, 1.72 Unibet