KHL: Dynamo Moskwa vs. Atlant Mytishi


     Dzisiaj popołudniu odbędzie się jeden mecz w Kontinental Hockey League. Będzie to dość jednostronne widowisko, bowiem zmierzą się ze sobą dwa zespoły, które dzieli przepaść. Gospodarzem będzie zespół Dynama Moskwa, natomiast ich przeciwnikiem będzie ekipa Atlantu Mytishi. Obie ekipy grają zupełnie różny hokej, stąd też niestety zapowiada się mocno jednostronny mecz.

     Dynamo Moskwa gra fantastyczny sezon i są niemal na szczycię konferencji zachodniej. Zespół ten ma świetny sezon i to widać. Grają genialny hokej. Po tym jak Ovechkin dołączył do tej drużyny, zmieniło się wszystko - zaczęli grać hokej ponad wymiarowy, jak na warunki KHL oczywiście. Ostatnia forma jest świetna - 3 wygrane z rzędu. Pokonali zespoły takie jak: Dinamo Mińsk, Vityaz Chekhov oraz Severstal Cherepovec. Ten ostatni mecz był świetny, ponieważ działo się sporo. W pierwszej tercji, co prawda było dość nudno, jednak w drugiej padło aż 7 goli! Zespół gospodarzy przegrywał już 0:3! Ostatecznie jednak wygrali 5:3. Świetny mecz rozegrał wyżej wymieniony Ovechkin - strzelił 2 gole. Pokazał swój geniusz w niesamowity sposób. Widać, że mają zapał do walki i dzisiaj powinno już pójść łatwiej - nie mogą jednak zlekceważyć przeciwnika.

     Altant Mytishi to zespół, który nie radzi sobie w tym sezonie. Grają wręcz fatalnie - są przedostatnią ekipą w całej tabeli. Zespół jest w beznadziejnej formie. Na ostatnie 10 spotkań zdobyli ledwie 4 punkty! Raz wygrali i aż 9x przegrali - raz po dogrywce. Nie mają w ogóle werwy i widać braki kadrowe. W zespole gości jest jeden zawodnik, który się wyróżnia - Nikolai Zherdev. Zdobył już 21 punktów i jeśli on gra to w miarę gra może się układać, ale jak schodzi z tafli to nie ma na co patrzeć. Zherdev niestety nie jest robotem i on sam meczu nie wygra. Pozostała część ekipy to jednak odstający zawodnicy i nie wygląda na to by dzisiaj mięli w jakikolwiek sposób nawiązać walkę.

     H2H na korzyść oczywiście Dynama Moskwa. W tym sezonie już raz grali ze sobą i dzisiejsi gospodaze wygrali aż 4:1. Spodziewam się podobnego rezultatu dzisiaj. Polecam zatem zwycięstwo gospodarzy po fajnym kursie.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Dynamo Moskwa wygra, 1.42 Unibet