KHL: Dynamo Moskwa vs. Lokomotiv Yaroslav


     Ogromne emocje dzisiaj w Kontiental Hockey League. Przed nami ważny mecz w Konferencji Zachodniej, który może nam sporo powiedzieć o końcowym triumfie w tej części kraju. Dynamo Moskwa, jako lider, zmierzy się z Lokomitvem Yaroslav, czyli vice liderem. Będzie to ważny mecz w KHL i fanatycy tej ligi dzisiaj będą zwróceni głównie ku temu pojedynkowi.

     Dynamo Moskwa gra bardzo dobry, równy hokej. Mięli chwilę zachwiania, ale wrócili na właściwe tory. Są liderami i mają 3 punkty przewagi nad dzisiejszym przeciwnikiem. Ostatnia forma Dynama to porażka i dwie wygrane. Przegrali dość niespodziewanie z jedną z najgorszych drużyn ligi, Atlantem Mytishi (2:5). Zagrali wtedy słaby, lekceważący hokej. Potem jednak wrócili do konkretnej dyspozycji. Pokonali Dynamo Rygę oraz Donbass Donieck. Przeciwko Donbassowi genialne spotkanie rozegrał Alex Ovechkin, który strzelił aż 3 gole. Rosjanin jest teraz zdecydowanie najlepszym zawodnikiem drużyny i wiele od niego zależy. Dzisiaj również wystąpi i to jest dobra wieść. Zawodnicy Lokomotivu muszą koniecznie bardziej zwrócić uwagę na tego hokeistę, światowej klasy.

     Lokomotiv Yaroslav to zespół, który dokonał sporej niespodzianki. Zajmują drugie miejsce i już na spokojnie mogą liczyć na awans do kolejnej fazy, czyli Play-Off. Goście mają bardzo równą ekipę i to jest ich klucz do sukcesu. Lokomotiv ostatnimi czasy grał przeciętnie. Przegrali 3 mecze z rzędu, a ostatnio wrócili do swojej optymalnej formy. Porażki ponieśli przeciwko Barsowi Kazań, HC Lev Pradze oraz nieoczekiwanie przeciwko Slovanowi Bratysława. Ostatnie wygrane jednak były już optymalne. Zwyciężyli z Salavatem Ufa oraz Niznekamskiem. W zespole świetnie spisują się Anisimov, a także Plotnikov. Obaj sporo strzelają o asystują. Mają potencjał dzięki nim. Dzisiaj również zobaczymy ten duet na tafli.

     H2H w tym sezonie na korzyść Dynama. Pierwszy mecz ekipa ze stolicy Rosji wygrała 3:0. Jedną z bramek zdobył oczywiście Alex Ovechkin. Dzisiaj również będzie głodny goli przeciwko Lokomotivovi. Będzie to bardzo wyrównany mecz i lepiej nie grać na bramki, ponieważ może tu paść różny wynik. Typ na zwycięstwo gospodarzy będzie jednak najbardziej odpowiedni.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Dynamo Moskwa (ML), 1.42 Unibet