KHL: Dynamo Moskwa vs. Niznekamsk!


      Dzisiejsza rywalizacja w Kontinental Hockey League będzie wyglądała bardzo emocjonująco. Gra aż 9 spotkań, ja wybrałem jedno, moim zdaniem dość pewne do analizy. Mecz pomiędzy UHC Dynamem Moskwa, a Niznekamskiem. Mecz wbrew pozorom dwóch niezłych drużyn. Oba w swoich konferencjach sa na razie w miejscach promowanych do Play-Off. Jak będzie po tym spotkaniu?

     Dynamo Moskwa wraca na właściwe tory. Ostatnie mecze to dwie wygrane, co prawda po dogrywce, ale liczą się punkty. Pokonali AK Bars Kazań oraz Salavat Ufa. Zespół zaczyna tworzyć świetnie ko-operujący team. Ovechkin widać, że wdrożył się w skład i pasuje mu granie w KHL dla Dynama. Potrafił już strzelić bramkę, w meczu z Barsem Kazań pewnie wykorzystał swojego karnego. Choć więcej goli nie strzelił dzisiaj powinien to uczynić. Rywalem Moskwian jest Niznekamsk, który również gra nieźle. W swojej dywizji (tzw. Dywizja Kharlamov) przewodzą i są w aktualnie w świetnej sytuacji, ale muszą utrzymywać miejsce i wygrywać. Dzisiaj jednak będzie ciężko, mieli długą podróż do przebycia do Moskwy, co może dać się we znaki podczas spotkania. Ostatnio rozegrali 3 pojedynki na własnym lodowisku, a ich gra wyglądała następująco: porażki z Magnitogorskiem oraz Tractorem Chelyabińsk. W ostatniej kolejce udało się w końcu wygrać, a przeciwnikiem był słaby Yekaterinburg. Tym razem nie widzę większych szans po stronie gości. Dynamo potrzebuje wygrywać, ale w sposób taki by nie tracić punktów na dogrywki. Niznekamsk jest w ich zasięgu, poza tym męcząca podróż rywala i zgrany kolektyw z Ovechkinem na czele. Wszystko przemawia na ich korzyść. H2H jest w kratkę. W ubiegłym sezonie na tym lodowisku padł wynik 1:2, ale wtedy inaczej wyglądała gra obu zespołów. Tym razem nie wygląda na to by mieli tutaj stracić punkty w beznadziejny sposób. 

      Kurs na wygraną gospodarzy jest adekwatny do formy, sytuacji. Polecam ten zakład, może warto pomyśleć nad czymś do dubla - może Hertha Berlin? Ale to już Wasza decyzja. Jak dla mnie jest to idealny zakład przed wieczornymi emocjami, by wdrożyć się ponownie w szał emocji. Dynamo musi wygrywać takie spotkania - stąd też taki typ z mojej strony. Polecam.

Zarejestruj się i zobacz jak możesz zdobyć bonus 400pln!

Typ: Dynamo Moskwa wygra, 1.55 Unibet