KHL: Dynamo Moskwa vs. St. Petersburg


Bardzo emocjonujący półfinał w Kontinental Hockey League. Ponadto przez lokalne media nazwany przedwczesnym finałem. Dynamo Moskwa oraz SKA Sankt Petersburg pokazują nadzwyczaj wysoki poziom. Oba kluby są wielkimi zespołami. W tej fazie Play-off St. petersburg jednak zawodzi. Odrobią dzisiaj część strat?

Zespół Dynama Moskwa gra bardzo dobre Play-offy w tym sezonie. Dotychczas przegrali zaledwie jeden raz! A to naprawdę wyczyn. Ulegli w derbowym ćwierćfinale z CSKA. Kolejne spotkania już bardzo łatwo padają triumfem dzisiejszych gospodarzy. Ostatnie dwa spotkania w St. Petersburgu bardzo łatwo wygrali. Rywal nie miał większych szans, w końcu wyniki: 4:2 i 3:2 o czymś świadczą - brak dogrywki. Dzisiaj lekka presja ze strony własnych kibiców, niemniej na pewno wyjdą skoncentrowani.

Swoje pięć minut w tym sezonie ma Jakub Petruzalek, który wciąż punktuje. W każdym meczu fazy Play-off można na niego liczyć. Już zdobył dziewięć punktów. Innym świetnie prezentującym się zawodnikiem jest Alexei Sopin, który w sezonie regularnym spisywał się przeciętnie. Tutaj już ma osiem oczek i po raz kolejny będzie próbował pokonać golkipera rywala.

Sankt Petersburg, który fenomenalnie przeszedł przez sezon zasadniczy teraz gra średnio. Poprzednią rundę przeszli błuskawicznie, a tutaj Dynamo znalazło sposób na SKA i ci muszą bardzo mocno powalczyć o awans do kolejnej fazy. Celem SKA jest tytuł i najprawdopodobniej jeśli przejdą Dynamo to będą w stanie go zdobyć. Niemniej najpierw muszą wygrać, a jeśli dzisiaj po raz trzeci polegną to będę w niesamowitych tarapatach.

Dzisiaj kibice gości będą liczyć na swojego lidera, który w jedenastu meczach fazy play-off zdobył aż piętnaście punktów - Viktora Tikhonova. Jest on w niebywałej formie, niemniej zespół musi mu pomóc, bo inaczej SKA pożegna się z rozgrywkami.

SKA w tym sezonie na dwa wyjazdy do Moskwy z dwóch wróciła zwycięsko. Zatem będą czuli się bardzo pewnie na terenie rywala. Ponadto wydaje się być niemożliwe by tak wielki zespół odpadł bez zwycięstwa. Dzisiaj podejmą walkę i najprawdopodobniej wyjdą z niej zwycięsko. Wygrana gości to nasz zakład na ten mecz.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: SKA St. Petersburg (ML), 1.80 Unibet