KHL: HC Lev vs. CSKA Moskwa


     Hokejowe ligi już wdrożone w sezon i zaczyna się ciekawa walka. Niektóre ekipy zaczynają dominować, tak też jest w Kontinental Hockey League. Dzisiejszego popołudnia zmierzą się ze sobą ekipy HC LevCSKA Moskwa. Faworytami są oczywiście goście, którzy pną się w górę tabeli, w dodatku mają świetnie spisujących się hokeistów, których stać na wiele.

     HC Lev Praga nie gra dobrego sezonu w KHL. Czesi mieli nadzieję na fazę Play-Off. Niestety aktualnie zajmują zaledwie 10 miejsce w Konferencji Zachodniej i jedynym zespołem, ktry jeszcze jest w zasięgu to ekipa Slovanu Bratysława. Muszą jednak zacząć grać, ponieważ w ostatnich sześciu spotkaniach zgromadzili ledwie jeden punkt! Polegli głównie z ekipami z czołówki jak, Dynamo Moskwa, Salavat Ufa, czy też z CSKA właśnie. Zespół ma przeciętny potencjał jak na warunki panujące w KHL. Jedynym grajkiem, który powinien działać jest Voracek, który przyby z Philadelphii Flyers. Co prawda ma już 7 punktów na koncie - 1 gol i 6 asyst - ale to ciągle niewiele. Potrzeba jednak lidera w drużynie. CSKA Moswka swoich liderów ma. Jednym z nich jest Alexander Radulov, który na swoim koncie ma już 24 punkty!!! To wyśmienity wynik i widać, że jest w genialnej dyspozycji. Poza nim zawodnicy ze stolicy Rosji mogą liczyć na Datsyuka, który gra bardzo dobrze i widać jego ogranie z NHL. Poza tym CSKA jest w dobrej formie, pokonali ostatnio Lev, a we wtorek ograli ekipię Slovanu 3:2. Ogółem widać, że chcą w tym sezonie powalczyć o tytuł. Mają na to dobrą kadrę i silne zaplecze. Warto napomnieć, że jest też niezła defensywa, ponieważ stracili do tej poy małą ilość goli. Sumując to mają silne argumenty i dzisiaj na pewno są faworytami pojedynku w Pradze.

     Oba zespoły spotkały się raz. CSKA wygrało 3:0, jednego z goli zdobył Datsyuk, który i dzisiaj pewnie będzie się chciał popisać swoimi umiejętnościami. CSKA ma silniejszy zespół, są lepsi technicznie i powinni szybko zdominować taflę. Dlatego też polecam zwycięstwo w meczu dla przyjezdnych, kurs o dziwo bardzo przyjemny, warto spróbować.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln w Unibet!

Typ: CSKA Moskwa (ML), 1.70 Unibet