KHL: Magnitogorsk vs. Yaroslav


     Ciekawie i zarazem dość emocjonująco zapowiada się pojedynek w Kontinental Hockey League. Mecz pomiędzy Metallurgiem Magnitogorsk, a Lokomotivem Yaroslav wygląda obiecująco, ponieważ są to w sumie dwa wyrównane zespoły.

     Metallurg Magnitogorsk po słabszym starcie w nowym sezonie wrócił na dobre tory. Są aktualnie na 4tym miejscu w konferencji wschodniej i grają dobry hokej. Ostatnie wyniki to trochę przeplatane mecze, ale jednak mieli mecze wyjazdowe, z których wygrali aż 2! Pokonali Amur 3:0 oraz Sibir Novosibirsk 2:1, a za to niespodziewanie polegli z Novokutznetskiem 1:4. W świetnej formie jest oczywiście Malkin, który zdobył już 2 gole i aż 7 asyst. Wyróżnia się także inny genialny „asystent” – O’Reilly, który zgromadził ich aż 10, strzelając przy tym jedną bramkę. Lokomotiv Yaroslav w tym sezonie o dziwo gra bardzo dobry hokej. W konferencji zachodniej są na 2ej pozycji! Ale ich forma w ostatnich 3ech pojedynkach – wszystkie u siebie – nieco podważyła ich status. Przegrali z tych trzech pojedynków dwukrotnie z: Omskiem i Yugrą. Jedyny mecz, który wygrali był przeciwko Barysowi Astanie. W zespole przyjezdnych warto wyróżnić postać Alexieia Kalyuzhnya. Zdobył on już 10 punktów kanadyjskich: 5 goli i 5 asyst. To świetny rezultat. Ale czy jego osiągi pomogą w pokonaniu zespołu z Magnitogorska?

     W tym sezonie jest to dopiero pierwszy mecz obydwu ekip. Faworytem są gospodarze i jednak warto pójść moim zdaniem w ich stronę. Są aktualnie w lepszej kondycji, mają jednak bardziej klasowych hokeistów i to zaczyna się ukazywać. Stąd też polecam zagrać gospodarzy na ich zwycięstwo w meczu wraz z dogrywką i karnymi.

Zarejestruj się w Unibet i zgarnij bonus 100% aż do 200pln!

Typ: Metallurg Magnitogorsk (ML), 1.46 Unibet