KHL: Medvescak Zagrzeb vs. Amur Khabarovsk


Do dość ciekawego spotkania dojdzie dzisiaj w ostatnim meczu Kontinental Hockey League. Debiutant, Medvescak Zagrzepodejmie na własnej tafli Amur Khabarovsk. Oba zespoły nie radzą sobie w obecnych rozgrywkach. Dzisiaj jednak, którejś z drużyn uda się przełamać słabszą formę.

Medvescak Zagrzeb to zespół, który wcześniej występował wśród austriackich ekip. W obecnym sezonie przenieśli się jednak do Kontinental Hockey League. Początek rozgrywek mieli bardzo solidny. Większość wygrywali i byli w czołówce w konferencji zachodniej. Ostatnimi czasy natomiast, przegrali aż pięć spotkań z rzędu. Wciąż zatem mają wahania formy. Niemniej z czasem powinni opanować tę sztukę w KHL. Częste dalekie podróże, a i mnóstwo zróżnicowanych przeciwników.

Dzisiaj jednak, grają na własnej tafli co może skutkowć przełamaniem fatalnej passy. Ostatnie cztery mecze, odbyli bowiem na wyjazdach. Liderem zespołu, który już jest ograny w Europie, jest Ryan Vesce. On trzyma zespół w ryzach i potrafi zmienić oblicze spotkania - w końcu zdobył już 14 punktów. Wsparcie ma również u Matta Murleya. Jest on już weteranem i jego doświadczenie przydaje się chorwackiej ekipie. Obaj panowie powinni zabłysnąć w dzisiejszym meczu.

Amur Khabarovsk to zespół, który jest niezwykle chimeryczny. Często przegrywają w najmniej odpowiednim momenci, by następnie zaskoczyć ze znacznie lepszą ekipą. Tak było w poprzednich sezonach. Obecnie to jedna z najgorszych ekip w lidze. Ostatnie 10 starć to aż 7 porażek. Mają bardzo ograniczoną kadrę i jedynie doświadczony Jakub Petruzalek próbuje trzymać poziom w zespole. Amur jest w kryzysie i być może gospodarze to wykorzystają.

Obie drużyny zagrają ze sobą po raz pierwszy. Zespół z Zagrzebia ma ogromny potencjał i na pewno zaczną go powoli wykorzystywać, tak jak na początku sezonu. Pierwszy mecz od dłuższego czasu na własnej tafli. Zatem sądzimy, iż wykorzystają słabości rywala i wygrają ten bój.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Zagrzeb wygra, 1.45 Unibet