KHL: Metallurg Magnitogorsk vs. Salavat Ufa


Finałowe starcie w pierwszej rundzie fazy Play-Off w Kontinental Hockey League. Aktualny stan rywalizacji pomiędzy zespołami toczącymi dzisiaj bój to 3:3! Metallurg Magnitogorsk ponownie zmierzy się z Salavatem Ufą na własnej tafli. Spodziewamy się wielkiego meczu. Oba zespoły świetnie się spisują, a mecz są wyrównane. Która z ekip awansuje dalej?

Magnitogorsk miał się rozprawić w maksymalnie pięciu spotkaniach z Ufą. Nie udało się, rywal świetnie jest zmotywowany do walki o awans. Już jednak to Magnitogorsk miał możliwość awansu - prowadzili 3:2. W ostatnim meczu Ufa jednak pokazała wolę walki i po bardzo emocjonującym spotkaniu Ufa zwyciężyła 5:4! Dzisiaj ponownie w roli lekkiego faworyta Magnitogorsk. Będzie im jednak ciężko, choć na własnej tafli gra się zdecydowanie pewniej.

Metallurg ma oczywiście swojego lidera, który sporo punktuje w meczach z Salavatem, Sergieja Mozyakina. Ten doświadczony hokeista bardzo często prowadzi swój zespół do świetnych wyników. Warto także wyróżnić Milana Gulasa, który ostatnio strzelił dwa gole. Dziś ponownie będzie głodny bramek.

Salavat Ufa w sezonie zasadniczym był mocnym zespołem, jednak częściej zaliczali wpadki i stąd też niższa pozycja. Niemniej wydawało się, że nie wytrzymają tak ciężkiej batalii z jednak lepszy Magnitogorskiem. Mamy małą niespodziankę, a jeśli Ufie uda się przejść do kolejnej fazy rywalizacji będziemy wszyscy w sporym szoku. Zespół na pewno stać na wygraną, szczególnie, że w tym sezonie już udało się Salavatowi wygrać dwukrotnie na tafli rywala.

Zespół gości również ma swoich liderów. Oczywiście świetnie asystującego Kaigorodova oraz Denisa Khylstova, który w ostatnim starciu bardzo przyczynił się do zwycięstwa - zdobył dwa gole w dwie minuty!

Dzisiejsza batalia będzie niezwykle ciekawa. Być może i równie emocjonująca co wieczorne spotkania w Lidze Mistrzów? Niemniej Magnitogorsk jest lepszy zespołem, ma lepszych hokeistów. Salavat tworzy jednak lepszą moc względem całej drużyny. Mimo wszystko spodziewamy się awansu gospodarzy. Wygrana Magnitogorska to nasz typ na to zdarzenie.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Magnitogorsk lub remis, 1.40 Unibet