KHL: Niznekamsk vs. Bars Kazań


Mecz w Koninental Hockey League zapowiada się jednostronnie - po raz kolejny. Niznekamsk nie ma większych szans a w starciach z AK Barsem Kazań. Przegrywają 0:3, ale jednak sukcesem jest dla nich sam występ w Play-Offach w KHL. Dzisiaj ponownie są skazywani na porażkę. Ostatnio jednak powalczyli, może zatem stać ich na honorowe zwycięstwo?

Niznekamsk poradził sobie całkiem nieźle w sezonie zasadniczym, a szczególnie na jego finiszu zapewniając sobie awans. Grali naprawdę dobrze, na pięć pojedynków wieńczących sezon regularny wygrali aż cztery mecze, widać, że sprężyli się niesamowicie. Między innymi potrafili zwyciężyć w tej passie z Servestalem Cherepovec. Ogółem skupili się bezpośrednio na awansie i wydaje się, iż wszystkie siły na to poszły. W Play-Offach już gładko przegrali dwa mecze w Kazaniu, w ostatnim meczu u siebie pokazali pazur. Dzisiaj może być jednak podobnie jak na terenie rywala.

Zespół w tej części sezonu marnie poczyna sobie ze zdobywaniem goli. Strzelili zaledwie dwa gole w trzech spotkaniach. To ukazuje, jak dobrze zarazem przygotowany jest Bars Kazań. U gospodarzy stara się Milovozorov, ale już wielokrotnie podkreślaliśmy, że sam zawodnik meczu nie wygra. Jeśli dzisiaj ponownie będzie on sam, to nic nie wskóra. 

Bars Kazań może być kolejnym zespołem obok Dynama Moskwa i CSKA, który awansuje po szybkich czterech bojach. Są ponownie zdecydowanymi faworytami i widać, że będą walczyć o najwyższe laury w tym sezonie. Są aktualnie w "gazie". Wraz z Play-Offami i sezonem zasadniczym wygrali już sześć spotkań z rzędu. Mają potencjał i na pewno będą chcieli go ponownie wykorzystać by mieć chwilę przerwy przed kolejnym etapem.

W zespole w tej chwili świetnie spisuje się Zherdev, który zdobył już trzy gole. Z mniejszą werwą podchodzi Morozov, który jednak czeka na kolejną część drabinki, w której na pewno pokaże potencjał.

Ten sezon w boju obu zespołów zdecydowanie lepiej prezentuje się Bars Kazań. Wygrali wszystkie dotychczasowe mecze z Niznekamskiem. Poza tym gospodarze już też jednak chcą chyba zakończyć ten sezon i naszym zdaniem ponownie ulegną. Wygrana gości w regularnym czasie to nasz zakład na to zdarzenie.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: AK Bars Kazań wygra, 1.80 Unibet