KHL: Salavat UFA vs. AK Bars Kazań


      W środowe popołudnie zabieram Was ponownie na konfrontacje na lodowiskach Kontinental Hockey League. Dzisiejsza rywalizacja będzie bardzo wyrównana, ponieważ spotykają się zespoły o podobnej kondycji w tym sezonie – Salavat Ufa podejmie na własnej tafli ekipę AK Barsu Kazań. Są blisko siebie  w konferencji, mają ten sam cel – Play-Offy. Kto wyjdzie zwycięsko w nadchodzącym spotkaniu?

      Salavat Ufa jest w tej chwili 6tą drużyną we wschodniej konferencji. Co daje im przewagę dwóch oczek w strefie gwarantującej występy w Play-Offach. Ostatnia forma gospodarzy jest bardzo wysoka jak na ten właśnie zespół. Wygrali 3 ostatnie mecze, co prawda 2 po dogrywce/karnych, ale wygrali. Liczy się końcowy sukces. Ostatnio pokonali zespoły słabe – Dinamo Rygę oraz Niznekamska. W ostatniej kolejce natomiast, wygrali po rzutach karnych z dzisiejszym przeciwnikiem i to na tafli w Kazaniu. W zespole Salavatu wyróżnia się jeden świetny atakujący – Igor Mirnov, który zdobył już 8 goli w lidze, to bardzo dobry rezultat, z resztą strzelił w poprzednim meczu gola Barsowi. AK Bars Kazań zajmuje dwie pozycje wyższe miejsce niż Salavat w tabeli konferencji wschodniej – 4te. Forma gości jednak nie rozpieszcza. Przegrali aż 4 ostatnie mecze, w tym dwa po dogrywce. Pokonywały ich zespoły jednak lepsze, dwukrotnie zespół Dynama Moskwa z Ovechkinem na czele, a także poza Salavatem przegrali z St. Petersburgiem. Zespół Barsu Kazań tworzy fantastyczny kolektyw, nie mają lidera strzeleckiego, ale za to cała drużyna może pochwalić się łączną liczbą asyst w ilości: 60! Liderem pod tym względem jest Tereshchenko z 9oma na koncie. Dziś zapewne również będzie to ich mocna strona, ponieważ każdy strzela, każdy świetnie podaje i może to być ich mocna broń w rywalizacji z Ufą.

      H2H w tym sezonie na razie na korzyść Salavatu. W poprzednim natomiast Bars Kazań był lepszy. Teraz forma obu zespołów wskazuje na to, że warto postawić pieniądze na przełamanie serii zwycięstw gospodarzy i porażek gości. Stąd pójdę w stronę zespołu z Kazania, kurs jest bardzo atrakcyjny.

Zarejestruj się i zgarnij 100% bonusu do 200pln!

Typ: AK Bars Kazań (ML), 2.10 Unibet (pojedynek dostępny również w ofercie LIVE)