KHL: Salvat Ufa vs. AK Bars Kazań


Ćwierćfinały w Kontinental Hockey League są niesamowicie ciekawe. Najciekawszym z nich wydaje się być jednak pojedynek Salavatu Ufa z zespołem Barsu Kazań. Stan rywalizacji to 2:1 dla Ufy, która zrobiła niespodziankę w Kazaniu. Bars jednak włącza się ponownie do rywalizacji i dzisiejszy mecz będzie dla nich kosmicznie ważny. Czy podołają?

Salavat Ufa radzi sobie nadzwyczaj dobrze na tym etapie Play-Off. Skazywani byli na szybką porażkę 0:4, a tu potrafili się przeciwstawić Barsowi Kazań i to na terenie rywala. Odnieśli dwa dość łatwe zwycięstwa i wszyscy liczyli na kontynuację serii na własnej tafli. Niestety przegrali 0:3 i wydaje się, że Bars Kazań znalazł już sposób na ogranie Salavatu. Niemniej gospodarze na pewno coś wymyślą i dzisiaj zagrają solidne zawody, by dokonać kolejnej niespodzianki.

Gospodarze pojedynku zagrają dzisiaj w niemal pełnym składzie. Na pewno na tafle wyjdzie ich lider w Play-Offach, Sergiej Zinovyev, który zgromadził już siedem punktów - 3 gole i 4 asysty. Poza nim w kadrze jest świetnie prosperujący i punktujący defensor. Kirill Koltsov. Ciężko powstrzymać tych dwóch hokeistów, którzy dużo wnoszą do zespołu Ufy.

Bars Kazań to jednak z czołowych ekip po sezonie zasadniczym. Ukazali to też w starciu z Niznekamskiem w pierwszej rundzie fazy Play-Off. Rozbili swojego rywala w czterech meczach i pozbawili go złudzeń. Teraz przyszł pora na Salavat, który okazuje się być bardzo niewygodnym przeciwnikiem. To powoduje, iż będą musieli się napocić by wygrać tą rywalizację. W poprzednim spotkaniu pokazali klasę i widać było, że stać ich na pokonanie Ufy. Dzisiaj powinni ponownie dopiąć swego.

Zespół z Kazania w ryzach trzy ma oczywiście Alexei Morozov, który swoim doświadczeniem motywuje swoich kompanów i jest niezbędnym elementem drużyny. W ostatnich spotkaniach to jednak kto inny zdobywa gole. Jest nim Pesonen, na którego akcje Salavat musi uważać. Dzisiaj ponownie będzie silnym punktem drużyny.

Ten sezon przyniósł wiele obfitych w gole i ciekawych pojedynków pomiędzy tymi zespołami. Rywalizacja jest bardzo wyrównana. Niemniej to Bars Kazań potrzebuje pilnej wygranej, by ponownie włączyć się do walki o awans do półfinału. Ewentualna porażka może skomplikować sytuację Barsowi. Po ostatniej wygranej na pewno wróciła motywacja i pewność siebie. Typujemy zatem wygraną przyjezdnych.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Bars Kazań (ML), 1.68 Unibet