KHL: Severstal Cherepovec vs. Slovan Bratysława


     Kolejne emocje związane z Kontinental Hockey League przed nami. Ponowie zajmiemy się zespołem Slovan Bratysława. Tym razem podejmować będą zespół Severstalu Cherepovec. Ponownie zespół z Satanem na czele wygra? Możliwe, że tak, ponieważ już złapali odpowiedni rytm w KHL.

     Severstal Cherepovec to zespół dość słaby w tej chwili. W konferencji zachodniej zajmują dopiero 10te miejsce i daleko im do strefy, która gwarantuje fazę Play-Off. W dodatku są ekipą, która gra niemal najgorzej na własnej tafli w tej konferencji. Wygrali ledwo dwa spotkania , a 4 przegrali (w tym dwa po dogrywce). Ostatnia forma dzisiejszych gospodarzy to 3 porażki i 1 wygrana. Polegli ostatnio u siebie z Czechowem 1:3. Wcześniej porażki ze Spartakiem Moskwa oraz Donbassem Donieck. Jedyną wygraną odnieśli z Dynamem Ryga i to wymęczyli. W zespole liderem jest Shipachyov, który zgromadził 6 bramek i 6 asyst. Ostatnio jednak nie błyszczy… Slovan Bratysława wrócił do dobrej dyspozycji. Zajmują już 6te miejsce w konferencji zachodniej. Na wyjazdach grają nieźle mają smykałkę na to. Ostatnia dyspozycja to świetna, a co najważniejsze zasłużona wygrana z Barsem Kazań po karnych, gdzie nie mylił się lider drużyny, Mirolsav Satan, który i dzisiaj powinien brylować w drużynie ze stolicy Słowacji. Wcześniej utarli nosa Salavatowi Ufa i przegrali po dogrywce. A jeszcze przed Ufą, pokonali Niznekams po dogrywce. Dzisiaj powinni również pokazać na co ich stać. Mają świetnych zawodników i było to widać w lidze słowackiej. Tutaj się odnaleźli i moim zdaniem powalczą o wygraną.

     To będzie pierwszy pojedynek tych zespołów. Wciąż niedoceniany Slovan zaczyna sobie radzić bardzo dobrze i dzisiaj powinni to również ukazać na lodowisku. Satan dominuje w tej drużynie, widać świetną rękę byłego hokeisty NHL. Polecam zatem ponownie zagrać na wygraną gości po ponownie ciekawym kursie.

Zarejestruj się w Unibet i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Slovan Bratysława (ML), 2.50 Unibet