KHL: SKA St. Petersburg vs. Atlant Mytishi


Kontinental Hockey League powoli dobiega końca pierwsza faza Play-Offów. Dzisiaj odbędzie się pojedynek giganta z przeciętniakiem. SKA St. Petersburg podejmie Atlant Mytishi. Gospodarze raz niespodziewanie przegrali, niemniej tym razem chcą już spokojnie wejść do drugiej części Play-Off.

Gospodarze sezon zasadniczy mieli bardzo udany. Są faworytami do zwyciężenia w lidze w tym sezonie. Ich forma jest bardzo wysoka - poza jedną wpadką. Na ostatnie dziesięć spotkań przegrali zaledwie dwa mecze w tym jeden właśnie z Atlantem. Ogółem dwukrotnie zdecydowanie zmiażdżyli swojego aktualnego przeciwnika: 7:0 oraz 6:1. SKA jest dużo mocniejszym zespołem i nie ma prawa nie awansować!

SKA St. Petersburg ma mocną, solidną i zgraną ekipę. Z aktualnym przeciwnikiem świetnie prosperuje Varnakov strzelec dwóch bramek, a także Ramstedt, który ma już na koncie aż cztery asysty. Dzisiaj ponownie ten duet może namieszać w szeregach słabszych rywali.

Atlant Mytishi dość zaskakująco wdarł się do fazy Play-Off. To dla nich ogromny sukces. W dodatku i zwycięstwo nad SKA w jednym ze spotkań to kolejny powód do radości. W samej końcówce sezonu zasadniczego goście świetnie grali i zdobyli mnóstwo punktów. Pokonali między innymi CSKA Moskwę oraz Lokomotiv Yaroslav. To zespoły z górnej półki. Niemniej już wyczerpali baterię i powinniśmy to ponownie ujrzeć, dzisiaj na tafli. 

W tej części sezonu nie ma zdecydowanego lidera. Zespół sam siebie napędza, lecz zawodnicy są już ewidentnie zmęczeni. Dzisiaj jednak będą liczyć na Olega Yashina, który jest jednak młodym ambitnym hokeistą i ma jeszcze moc w nogach i w rękach.

SKA zdominowało rywalizację przeciwko Atlantowi na przełomie całego sezonu. Jedyny mecz przegrali w Play-Offach. Ogółem są zespołem dużo silniejszym i nie powinni dzisiaj ulec. Na pewno również chcą trochę przerwy przed kolejnymi ciężkimi spotkaniami. Dzisiaj skończy się rywalizacja na tym etapie i SKA St. Petersburg spokojnie awansuje dalej.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: SKA wygra, 1.28 Unibet