KHL: SKA St. Petersburg vs. Donbass


Rozgrywki Kontinental Hockey League rozpoczęły się na dobre. Dzisiaj kolejna dawka spotkań. Jednym z nich będzie bój genialnie grającego SKA St. Petersburgu z zespołem Donbassu Donieck. Czy gospodarze ponownie zdominują przeciwnika i wygrają?

SKA St. Petersburg ponownie będzie jednym z kandydatów do zdobycia mistrzowstwa KHL. Początek sezonu jest wręcz idealny. Wygrali bowiem wszystkie siedem spotkań! Ponadto w żadnym z nich nie dali większych szans rywalom i zwyciężali minimum dwoma bramkami przewagi. Ostatnie mecze to wygrane 5:1 nad Mińskiem oraz 4:1 nad Spartakiem Moskwa. SKA to zatem niebywale silny kolektyw i będą dzisiaj ponownie szukać triumfu.

Liderem zespołu jest Viktor Tikhonov. Strzelił już sześć bramek w obecnym sezonie. Ponadto dorzucił dwie asysty. Tym samym będzie ponownie liderem drużyny. Warto nadmienić, że w zespole punktowało aż 21 zawodników! Widać, że stworzyli niezwykle zgrany zespół i będą sporymi faworytami w meczu z Donbassem.

Ekipa z Doniecka to natomiast przeciętniak w lidze. Dotychczas nie mają złego bilansu. Wygrali cztery z siedmiu pojedynków. Ponadto pokonali w swoim ostatnim meczu Servestal Cherepovets na wyjeździe i to aż 4:0. Zespół ciągnie do przodu Randy Robitalle, który rozgrywa bardzo dobry sezon. Aktualnie ma na koncie osiem punktów i to on będzie ponownie playmakerem swojej ekipy.

W poprzednim sezonie oba zespoły rozegrały dwa mecze między sobą. W St. Petersburgu wygrali gospodarzy i to aż 9:2. Drugi mecz natomiast, zakończył się niespodzianką i wygraną Donbassu (3:2). Dzisiaj jednak wiele musiałoby się stać złego dla zespołu gospodarzy by ulegli. Są po prostu hegemonem - przynajmniej na starcie rozgrywek. Sądzimy, że to gospodarze wygrają gładko ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: SKA wygra (-1 EH), 1.43 Unibet