KHL: Slovan Bratysława vs. CSKA Moskwa


     Konfrontacja na hokejowych lodowiskach we wtorkowe popołudnie wygląda ciekawie. Jednym z ciekawszych spotkań będzie mecz w Kontinental Hockey League. Slovan Bratysława podejmie na własnej tafli ekipę CSKA Moskwa. Mecz zapowiada się niezwykle emocjonująco. Która z ekip jest mocniejsza w tej chwili?

     Slovan Bratysława po kilku świetnych występach odnotował fatalną porażkę. Polegli z Servestalem Cherepovec aż 0:6, to w hokeju dość upokarzająca porażka. Muszą się jednak szybko z niej otrząsnąć, przypomnieć sobie jak to grali z Ufą czy Barsem Kazań. Nadal jednak zajmują dość bezpieczne miejsce w strefie dającej awans do fazy Play-Off. Muszą się jednak pilnować. Mają potencjał, jest Satan, tylko on sam meczu nie wygra. Potrzebuje też wsparcia innych zawodników. W końcu także jest w kadrze kilku hokeistów wykorzystujących lockout. Jednym z nich jest Visnovsky, który powinien zacząć brać część brzemienia na siebie. CSKA Moskwa natomiast to zespół bardziej ustabilizowany. Są wyżej w klasyfikowani w konferencji. Forma solidna, ostatnie mecze to 3 wygrane 1 porażka. Mają jednak większy potencjał kadrowy niż ich rywal ze Słowacji. Mają jednego z czołowych zawodników NHL w składzie, który zaliczył występ w tamtejszym Meczu Gwiazd. Jest nim mianowicie, Pavel Datsyuk. Zdobył już 4 gole i zaliczył 8 asyst. Jest to bardzo pożyteczny zawodnik. Liderem zespołu jest jednak Radulov, który ma jak na razie genialne statystyki – zdobył 8 goli i aż 14 asyst, co daje sumę 22 punkty w klasyfikacji kanadyjskiej. I to na niego głównie gospodarze muszą uważać, nie mogą też zapomnieć o Datsyuku oczywiście.

     Oba zespoły będą rozgrywać pierwszy mecz między sobą. Faworytami są goście i tutaj nie ma się co z tym sprzeczać. Gospodarze po porażce z Servestalem jeszcze na pewno nie złapią odpowiedniej formy. Morale muszą się odbudować, ale z CSKA o to będzie ciężko. Warto zagrać zatem na wygraną przyjezdnych po przyjemnym kursie do dubla.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln z Unibet!

Typ: CSKA Moskwa (ML), 1.46 Unibet