KHL: Slovan Bratysława vs. Dynamo Moskwa


Kolejny dzień z Kontinental Hockey League. Dzisiaj kolejny mecz pomiędzy Slovanem Bratysława, a ekipą Dynama Moskwa. Na razie Slovan nie ma nic do powiedzenia i przegrywa 0:3. Dynamo może już zapewnić sobie spokojny awans do kolejnej fazy. Niemniej gospodarze na pewno nie odpuszczą, ale Dynamo jednak jest w tej chwili bardzo silne.

Slovan Bratysława po perypetiach na początku sezonu potem się wkomponował w specyfikę europejskiego odpowiednika NHL. Ostatecznie zajeli trzynaste miejsce w lidze i widać, że potrafili pokonać rywali nawet i z górnej półki. Przed samą fazą Play-Off nie szło im jednak dobrze. Ostatecznie można stwierdzić, iż pierwszy sezon w KHL był udany, ale zabrakło sił na ten finisz. Dzisiaj ponownie będzie bardzo ciężko. Hokeiści już myślą o odpoczynku.

W zespole wciąż świetnie spisują się Miklik jak i Vondrka, ale oni są przyzwyczajeni do częstej gry. Mieli też epizod w NHL i to jest nieco inna szkoła. Reszta zawodników ze Słowacji już odczuwa w nogach ten sezon i nie widać by miało się coś poprawić, szczególnie, że w tej fazie grają niemal dzień po dniu.

Dynamo przez zdecydowaną część sezonu przewodziła we wszelkich statystykach. Po rozpoczęciu NHL podupadła kondycja drużyny. Na szczęście w odpowiednim momencie złapali rytm i zajeli wysokie, czwarte miejsce w KHL. To bardzo dobry wynik, zważając, że odeszły gwiazdy światowego formatu, które ewidentnie brylowały w zespole. Ostatnie wyniki jednak potwierdzają, że ich następcy również spisują się fenomenalnie.

W tej części sezonu odpowiedzialność na siebie wziął Jakub Petruzalek, który w sezonie zasadniczym spisywał się raczej słabo w Dynamie - wcześniej reprezentował barwy Amuru. W Play-Offach jednak pokazuje swój kunszt. Zdobył już kilka punktów i jest on w rewelacyjnej kondycji.

Naszym zdaniem dzisiaj ponownie wygrają gości. Slovan ma już dość i wątpimy, iż są w stanie wygrać ten ciężki mecz. Dynamo ma silniejszą kadrę, a dwóch świetnie prosperujących hokeistów Slovanu nie wygra całego meczu. Wygrana gości to nasz zakład, powinni ponownie pokazać pazur.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Dynamo Moskwa wygra, 2.15 Unibet