KHL: Slovan Bratysława vs. Lev Praga


      Dzisiaj odbędzie się jeden mecz w Kontinental Hockey League. Będzie to jednak bardzo ciekawa konfrontacja, zmierzą się bowiem dwa równe zespoły ze sobą. Slovan Bratysława podejmie ekipę Lev Pragi. Oba zespoły są bliżej niż dalej awansu do kolejnej fazy. Która z nich jest w stanie zwyciężyć?

     Slovan Bratysława zaczął sobie radzić bardzo dobrze w KHL. Dzięki temu jak na razie na spokojnie są w strefie Play-Off. Zajmują siódme miejsce, mają 47 punktów na koncie. Zespół złapał wiatr w żagle, jednak w ostatnim czasie idzie im nieco słabiej - ponownie. Na 4 mecze wygrali jedynie rywalizację przeciwko Sibirowi. Resztę przegrali, lecz rywale byli nieźli, bo: Amur, Novokuznetsk i ostatnio CSKA. W zespole błyszczy Vondrka, bardzo dobrze spisuje się Satan, choć już nieco mniej punktuje, ale sporo robi na tafli. Dzisiaj będzie potrzebna wysoka dyspozycja obu panów.

     Lev Praga to ekipa, która raczej była skazywana na niższą pozycję. Sprawili niespodziankę i są na szóstym miejscu z taką samą ilością punktów co ich dzisiejszy rywal. Grają dość ciekawy hokej, dzięki czemu sprawiają sporo niespodzianek. Ostatnio zaskoczeniem jest ich forma, wygrali 3 mecze z rzędu i to nie z byle kim. Ograli Amur, Novokuznetsk, a także Torperdo Novogorod. Zaczynają powoli grać na wysokim poziomie. W kadrze genialnie spisuje się Jakub Klepis, 25 punktów, a także obrońca, Nemec, który ma aż 15 punktów na koncie, a to spore osiągnięcie jak na obrońce.

     H2H na korzyść Slovanu. W jedynym pojedynku rozegranym między sobą, Słowacy okazali się lepsi. Ogólnie to właśnie oni wyglądają o wiele lepiej niż rywal. Mają większy potencjał kadrowy. Poza tym serie obu klubów wskazują na wygraną gospodarzy. Polecam typ na Slovan, ponieważ powinni to dzisiaj spokojnie zwyciężyć.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Slovan wygra, 1.78 Unibet