KHL: Slovan Bratysława vs. Metallurg Magnitogorsk


Kolejnym spotkaniem w Kontinental Hockey League dzisiaj, będzie bój zespołów, które prezentują dwa różne poziomy. W roli gospodarzy zobaczymy fatalnie grający Slovan Bratysławę. Natomiast gościem będzie Metallurg Magnitogorsk, który już nie narzeka na formę. Goście są faworytami, ale Slovan na pewno się nie podda.

Slovan Bratysława gra jeszcze słabiej niż w poprzednim sezonie. Zajmują ostatnie miejsce w konferencji zachodniej z zaledwie 10. oczkami na koncie. Na 12 spotkań wygrali zaledwie cztery (z czego dwa po dogrywce). Ostatnie mecze to jednak nieco lepsza forma. Na trzy ostatnie, wygrali aż dwa. Z czego wracają po serii spotkań wyjazdowych i dzisiaj zagrają na własnej tafli. Gospodarze zatem liczą i dzisiaj na sukces.

W zespole gospodarzy, powoli zaczynają zdobywać wszyscy zawodnicy punkty. Liderem jest Milan Bartovic, który ma na koncie aż dziewięć. W obronie bryluje Mojzis, który strzelił aż trzy gole w obecnym sezonie. Widać poprawę i tym samym dzisiaj będą ponownie liczyć na triumf. Łatwo nie będzie, ale morale są na pewno w lepszej kondycji niż przed kilkoma tygodniami.

Metallurg Magnitogorsk gra natomiast jak za starych, dobrych czasów. Są na trzecim miejscu w konferencji wschodniej i przegrali zaledwie trzy mecze na początku rozgrywek. Ostatnia forma jest natomiast nizwykle imponująca. Wygrali osiem spotkań z rzedu. Od zdobywania punktów jest czterech zawodników. Trzech atakujących: Mozayakin (6G/11A), Kovar (6/10), Zaripov (7/5) oraz niezwykły obrońca Lee Chris (4/8). Cała czwórka i dzisiaj będzie dostępna w zespole gości.

W poprzednim sezonie w Bratysławie, padł wynik 4:3 po karnych dla Slovanu. Wtedy jednak Słowacy grali znacznie lepiej. W obecnych rozgrywkach różnica jest nadto widoczna. To Magnitogorsk dominuje, ma znacznie lepszych hokeistów i to na nich warto postawić. Typujemy wygraną gości, ze względu na różnicę jaką przedstawiają.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Magnitogorsk (ML), 1.48 Unibet