KHL: Slovan Bratysława vs. Novosibirsk

Dzisiejszego dnia mamy tylko jeden mecz w Kontinental Hockey League, stąd też cała uwaga skupia się właśnie na nim. Slovan Bratysława podejmie na własnej tafli ekpię Novosibirska. Będzie to emocjonujące starcie dwóch dość rónych ekip. Która z nich wywalczy zwycięstwo i kolejne ważne punkty w rozgrywkach?

Slovan Bratysława po fatalnej serii kilku porażek z rzędu w końcu wygrał. Przeciwnikiem, którego pokonali był zespół Amuru Khabarovsk. Mecz w pierwszej tercji był zdecydowanie zdominowany przez gospodarzy, a w rezultacie wygrali go aż 3:0. W drugiej zagrali słabiutko, jakby wyszedł zupełnie inny zespół na lodowisko - wynik po drugiej tercji to 3:2. W ostatniej mecz był wyrównany, ale Słowacy postawili kropkę nad "i" i pokonali rywala 4:2. Mecz jednak stresujący i widać było motaninę po stronie gospodarzy. W dodatku to spotkanie odbyło się wczoraj, a dzisiaj już kolejne starcie z mocniejszym rywalem niż Amur. Do takich maratonów na pewno przyzwyczajony jest Satan, ale on sam meczu nie wygra. Jest też paru zawodników z NHL, ale oni zawodzą. Slovan będzie rozgrywał 4 mecz na 7 dni, a to sporo. Jak w lidze słowackiej mieli może 2 mecze na tydzień. Przyswoili się do KHL, ale jednak kondycja jeszcze nie ta po stronie gospodarzy. Mają wartościowych zawodników w kadrze jak Vondrka na przykład, ale to zawodnicy na ligi zachodnie, nie KHL, gdzie mecze są rozgrywane rzadziej.

Novosibirsk jest zespołem niezłym, zajmują piąte miejsce we wschodniej konferencji i jak na razie na spokojnie mogą myśleć o fazie Play-Off. Ostatnia forma dzisiejszych rywali Slovanu jest słaba, o dziwo. Przegrali z CSKA co jeszcze da się wyjaśnić. Natomiast porażki z Niznekamskiem i Ufą były dość nieoczekiwane, szczególnie ta pierwsza. Dzisiaj na pewno będą chcieli się zrehabilitować. W dodatku ostatni mecz rozegrali 2 dni temu w Moskwie i mogli chwilę odetchnąć przed meczem w stolicy Słowacji. Kadra gości jest bardzo solidna. Genialny sezon rozgrywa Jori Lehtera, który ma na koncie już 22 punkty kanadyjskie! To genialny rezultat, zdobył jedynie 6 goli, ale za to zaliczył aż 16 asyst. Na niego głównie liczą fani przyjezdnych. Innym ważnym hokeistą jest Jonas Enlund, który także potrafi skarcić rywala za głupi błąd. Mają potencjał i na pewno dzisiaj będą bardzo groźni w Bratysławie.

Oba zespoły jeszcze nie grały ze sobą, będzie to ich pierwszy mecz. Slovan u siebie gra przeciętnie, a w dodatku kolejny mecz pod rząd co może być problemem. Novosibirsk musi przełamać fatalną serię trzech porażek z rzędu. Polecam zatem postawić na wygraną gości, ale Moneyline - zwycięsto wraz z dogrywką.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Novosibirsk (ML), 2.16 Unibet