KHL: Traktor Chelyabińsk vs. Bars Kazań


Czwarty mecz w finale wschodniej konferencji w ramach Kontinental Hockey League. Bój o wielki finał całych rozgrywek bardzo emocjonujący. Traktor Chelyabińsk walczy o odrobienie strat. Niemniej AK Bars Kazań po wczorajszym boju będzie dzisiaj chiał się koniecznie zrehabilitować. Na pewno stać ich na wygraną na terenie rywala.

Traktor Chelyabińsk we wczorajszej długiej konfrontacji ostatecznie strzelił gola. Mecz 0:0 przez ogromną ilość czasu, aczkolwiek nie był to aż tak nudny mecz jak sugeruje wynik. Trakto może mniej zasłużenie, ale mimo to wygrali. Gola na wagę odrobienia jednego zwycięstrwa strzelił Glinkin w 78 minucie! Dzisiaj zatem oba zespoły wyjdą nieco zmęczone na taflę.

Glinkin zdobył swój pierwszy punkt w tej fazie play-off. Został też bohaterem zespołu. To na pewno motywuje ekipię Traktoru do ponownego zwycięstwa. Niemniej łatwo nie będzie. Bars Kazań to zespół dużo silniejszy. Chelyabińsk jednak potrafi grać w tym sezonie.

Zespół z Kazania nieco wczoraj podupadł psychicznie jak i fizycznie. Mogli ten mecz wygrać i dzisiaj ewentualnie postawić kropkę nad "i". Niestety nie udało się to. Po długim meczu dzisiaj kolejny pojedynek. Bars Kazań powoli odczuwa napięty grafik. Po siedmiomeczowym boju z Ufą teraz kolejne mecze z Traktorem. Jak pierwsze były dość łatwe. Tak wczoraj sporo się natrudzili i ostatecznie nie wygrali. To na pewno boli.

Bars Kazań ma gwiazdy w swoim zespole jak Morozov czy Zherdev. Muszą oni zatem wziąć na siebie odpowiedzialność. Nie są jednak już pierwszej młodości i też nie można od nich wymagać kosmicznej kondycji, aczkolwiek muszą pokazać, że są klasowymi zawodnikami. To jest najmocniejszy punkt Kazania.

Po wczorajszym maratonie dzisiaj w lepszej kondycji powinien być zespół gospodarzy, który się zmotywował na pewno tym zwycięstwem. Naszym zdaniem dzisiaj już obie defensywy mogą nieco bć zmęczone po wczorajszym spotkaniu i spodziewamy się bardziej bramkostrzelnego meczu. Powyżej 3.5 bramki to nasz zakład na ten mecz, w 3/5 meczach padło tyle bramek pomiędzy tymi zespołami.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 3.5 gola, 1.50 Unibet