KHL: Traktor Chelyabińsk vs. Dynamo Moskwa

Ogromne emocje w Kontinental Hockey League. Dzisiaj dojdzie bowiem do szóstego meczu w wielkim finale. Traktor Chelyabińsk, który aktualnie przegrywa z Dynamem Moskwa dzisiaj ma zamiar postawić wszystko na jedną kartę. Nie mają nic do stracenia. Zapowiada się wielki pojedynek!

Ekipa z Chelyabińska dość nieoczekiwanie dostała się do wielkiego finału w KHL. Niemniej mają szanse na sukces. Przegrywali już 1:3, a jednak potrafili się spiąć i ograli Dynamo w Moskwie w ostatnim spotkaniu. W pierwszej tercji rozbili rywala 3:0 i poczyli się pewnie, jednak to dopiero w ostatniej odsłonie meczu przypieczętowali zwycięstwo golem na 4:3. Dzisiaj zatem muszą ponownie powtórzyć swoją wolę walki. Jeśli zagrają jak w pierwszej tercji w poprzednim meczu nie powinni mieć problemu ze zwycięstwem. Świetne kontry, świetna skuteczność - rywale byli bezradni.

Zespół gospodarzy liczy dzisiaj na swoich liderów. Christova, który zgromadził w fazie play-off 15 punktów - w tym 13 asyst. Jego podania są dokładne i to powoduje sytuacje bramkowe. Pnadto BulisKontiola dzisiaj muszą stanąć na wysokości zadania, to dwaj najlepsi strzelcy zespołu w tej części sezonu. Obaj zdobyli po 9 bramek i dzisiaj muszą ponownie ukazać swoją niebywałą skuteczność.

Dynamo Moskwa spisuje się również genialnie. Rozegrali najmniej spotkań w fazie play-off i jest to spory argument przemawiający za zespołem z Moskwy. Są mniej wyczerpani. Niemniej nie mogą podchodzić do rywala jak w pierwszej odsłonie poprzedniego meczu. Wydawało się, że lekceważą rywala. Dwie nonszalanckie straty i bramki, grali jakby już mieli tytuł w kieszeni. To jest niedopuszczalne, na szczęście odrobili straty w drugiej tercji, aczkolwiek ostatecznie przegrali. Dzisiaj muszą podejść mocno skoncentrowani do tego spotkania, w innym wypadku będą musieli męczyć się w siódmym meczu.

Kadrowo Dynamo jest silniejszym zespołem. Jest Pertuzalek, który gra świetnie i zdobywa punkty. Ponadto mają KokarevaKvapila, którzy również notorycznie zdobywają punkty. Dzisiaj wiele od nich zależy. W poprzednim meczu bowiem oni wyprowadzili zespół ze stanu 0:3 na 3:3 i dzisiaj od początku oni muszą pociągnąć zespół do przodu.

Dzisiejszy pojedynek może być wieńczącym. Dynamo po ostatniej wpadce na własnej tafli będzie chciało koniecznie się zrewanżować i zakończyć sezon. Są zespołem lepszym i dzisiaj nie powinni lekceważyć rywala po ostatniej nauczce. Sądzimy zatem, iż dzisiaj sezon dobiegnie końca i Dynamo Moskwa wygra ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Dynamo Moskwa (ML), 2.10 Unibet