KHL: Vityaz Chekhov vs. Metallurg Magnitogorsk


     Mecz zespołów z dwóch różnych konferencji przed nami w Kontinental Hockey League. Będzie to widowisko ciekawe, lecz być może jednostronne. Vityaz Chekhov podejmie na własnej tafli Metallurg Magnitogorsk. Goście są faworytami, jednak nie można już tak na to patrzeć po ostatniej fatalnej porażce Dynama Moskwy z Atlantem. Czy zatem tutaj ponownie dojdzie do niespodzianki?

     Vityaz Chekhov to zespół, który ma raczej małe szanse na Play-Offy. Zajmują dwunaste miejsce w konferencji zachodniej i mają aż 8 punktów straty do ekipy zajmującej miejsce gwarantujące PO. Jest szansa, lecz muszą się wziąć za siebie. Ostatnia forma jednak nie wygląda zbyt optymistycznie. Na 5 spotkań zdobyli jeden punkt, a ogółem przegrali 5 spotkań i jedno po dogrywce. Mięli jednak bardzo ciężkich rywali. Przegrali z Magnitogorskiem właśnie (1:4), poza tym dwa razy polegli z Petersburgiem, a także z Dynamem Moskwa (właśnie z nimi raz po dogrywce). Dzisiaj ponownie czeka ich ciężkie wyzwanie, jednak muszą się skoncentrować. W ekipie Vityazu jest Alexander Korolyuk, który ciągnie ten zespół i jeśli on jest w lepszej dyspozycji to cały klub gra lepiej. Ciekawe jaka dzisiaj będzie jego postawa.

     Metallurg Magnitogorsk to ekipa, która spokojnie dostanie się do Play-Offów w tym sezonie. Zajmują czwarte miejsce w konferencji wchodniej i idzie im naprawdę dobrze. Nie mogą sobie jednak pozwolić na nonsensowne straty punktów. Ostatnia forma gości to przeplatanka: WPWP. Wygrywali dwukrotnie z ekipą Barysu Astana, w obu meczach bez żadnych kłopotów wygrywali. Poza tym polegli z Omskiem i ostatnio niespodziewanie po dogrywce z Yugrą, która nie błyszczy formą. W ekipie gości dominuje oczywiście Malkin, który ma na koncie 33 punkty, jednak najlepszy jest Mozyakin z 39 punktami! Ten chłopak miażdży w KHL. Zgarnął ostatnio 4 asysty na 2 spotkania i widać, że jest w genialnej dyspozycji. Jeśli ponownie dzień dopisze obu hokeistom to goście wygrają ten mecz na ogromnym luzie.

     H2H na korzyść Magnitogorska. Wygrali ostatnie 3 mecze z Chekhovem. W tym sezonie padł wynik 4:1. Malkin i Mozyakin strzelali gole, dzisiaj również spodziewam się, iż oni doprowadzą Magnitogorsk do zwycięstwa. Po wpadce z Yugrą powinni dzisiaj wygrać. Pamiętać jednak trzeba, że gospodarze nie wygrali od dłuższego czasu, stąd też radziłbym uważać ze stawką, w końcu to KHL. Typ na wygraną gości jest kuszący i stąd też taki typ.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Magnitogorsk wygra, 1.60 Unibet