KHL: Walka o play-offy!


Ostateczne rozstrzygnięcia w sezonie zasadniczym w Kontinental Hockey League. Już dzisiaj będzie wszystko jasne. Co prawda większość już ma zapewniony awans. Aczkolwiek wiele jeszcze jest do rozstrzygnięcia - miejsca, które zapewnią pewniejszą rywalizację danej z ekip.

Najciekawszą, wieczorną batalią zapowiada się mecz Dinama RygaDonbassem Donieck. Oba kluby walczą o czwarte miejsce w konferencji zachodniej. Bliżej celu jest ukraiński zespół. Niemniej to Łotysze dzisiaj są gospodarzami. W tej konfrontacji spodziewamy się wyrównanej batalii, przy czym gospodarze zapewne postawią wszystko na jedną kartę.

Kolejne mecz są już albo o utrzymanie wysokiej lokaty w play-off, albo o honor. Na pewno Spartak Moskwa, który wygrał ostatnio pierwszy mecz od wielu, wielu miesięcy będzie chciał zaskoczyć dużo solidniejszy zespół Lev Praga. Czesi są jednak niezagrożeni i dzisiaj na pewno będą grać kombinacyjny hokej, co daje szansę Spartakowi.

Ostatnim meczem będzie konfrontacja Slovanu BratysławaMedvescakiem Zagrzeb. Gospodarze biją się jedynie o honor. Ostatnio jednak ulegli wyżej wymienionemu Spartakowi i dzisiaj to zespół z CHorwacji stoi przed szansą triumfu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!