Kto z pucharem Stanleya?


Znamy już skład wielkiego finału w NHL. O puchar Stanleya bój stoczą hokeiści Chicago Blackhawks, a także Boston Bruins. Dwie najbardziej optymalne drużyny w fazie play-off. Lekko faworyzowani są Indianie. Kto jednak powinien powalczyć o tytuł?

Chicago Blackhawks znakomicie spisali się w finale konferencji zachodniej. Rozbili zeszłorocznych mistrzów 4:1. Niemniej w ostatnim pojedynku łatwo nie było. Dopiero druga dogrywka rozstrzygnęła wynik spotkania. Ostatecznie jednak się udało. Patrząc przez pryzmat całych rozgrywek fazy play-off oraz sezon zasadniczy to Indianie zdecydowanie zasłużyli na ten finał. Mieli kłopoty przeciwko Detroit Red Wings, ale to właśnie Chicago pokazało, że potrafią wytrzymać presję. Wyszło im to na dobre i teraz będą walczyć o puchar Stanleya.

W zespole Indian genialnie spisuje się Patrick Kane, który w ostatnim meczu zdobył hat-tricka. W tym też strzelił ostatecznego gola, który dał awans zawodnikom z Chicago. Łącznie zdobył w tej fazie 6 goli i zdobył 8 asyst. Jest zdecydowanie najcenniejszym zawodnikiem Blackhawks.

Boston Bruins również nie bez przypadku są w wielkim finale. W poprzedniej rundzie pokonali 4:0 (!) Pittsburg Penguins. Ponadto wcześniej ograli łatwo New York Rangers 4:1. Zatem widać, że przebojowo idzie im rywalizacja w fazie play-off. Zespół znakomicie się spisuje, a ponadto równo. Warto jednak wymienić kilku z nich. Znakomicie gra Horton, który najwięcej punktuje, natomiast najbardziej bramkostrzelnym zawodnikiem jest Krejci, który zdobył już 4 gole. Są świetnie dysponowani i na pewno nie poddadzą się bez walki w wielkim finale.

Lekkimi faworytami są zawodnicy z Chicago. Świetnie zagrali w sezonie zasadniczym, a i w play-offach spisali się znakomicie. Boston Bruins jednak pokazali się z jeszcze lepszej strony i na nich trzeba uważać. Wiele jednak wskazuje, iż to właśnie Chicago zdobędzie tytuł. Wytrzymują presje i mają jednak znacznie pewniejszych zawodnikó. Stąd też sądzimy, iż puchar Stanleya zdobędą zawodnicy z Chicago.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Chicago z tytułem, 1.75 Unibet