NHL: ANA Ducks vs. PHO Coyotes


Wyrównany pojedynek w NHL przed nami. Będzie to jeden z ciekawszych meczów dzisiejszej nocy. Phoenix Coytes podejmie we własnej hali Anaheim Ducks. Oba zespoły trzymają niezły poziom w obecnym sezonie, co powinno gwarantować nie lada emocje.

Kaczki z Anaheim to vice lider konferencji. Będą ponownie mocnym zespołem w lidze, którego nie można lekceważyć w żadnym wypadku. Forma gospodarzy jest nadzwyczajnie wysoka. Wygrali wszystkie dziewięć ostatnich spotkań. Ponadto ostatnie cztery odbyły się na wyjeździe. Morale Anaheim są zatem niezwykle wysokie. Kaczki będą zatem dzisiaj lekkimi faworytami.

Kłopotliwym może być jednak fakt kilku braków w skłądzie zespołu gospodarzy. Nie zagra bowiem rezerwowy golkiper Fasth. A także nie ma w składzie mało istotnych defensorów, Sbisy, a i również Souraya. Zatem nie są to postacie kluczowe dla gry Anaheim.

Phoenix Coytes zajmuje ósme miejsce w konferencji zachodniej. Pozycja ta, na tę chwilę gwarantuje grę w kolejnej fazie rozgrywek. Niemniej jeszcze długa droga przed gośćmi dzisiejszego spotkania. Ponadto ostatnie sześć spotkań to aż pięć porażek w wykonaniu Kojotów. Goście zagrają dzisiaj bez swojego kluczowego atakującego, Doana. Zdobył on 12 goli i 11 asyst. W szeregach Phoenix nie zagra też Michalek.

Cztery spotkania zostały rozegrane pomiędzy tymi zespołami w tym sezonie. W każdym z nich zwycięsko wychodziła drużyna gospodarzy. Dzisiaj również będą faworytami. Szczególnie, że nie mają poważniejszych absencji, a i ich gwiazda, Getzlaf jest w wysokiej formi. Sądzimy, iż wygrają 10. mecz z rzedu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Anaheim wygra, 1.87 Unibet