NHL: Anaheim Ducks vs. Colorado Avalanche


NHL dzisiejszej nocy mecz, który będzie bardzo ważny dla jednej z ekip. Jeśli mają jeszcze nadzieję na awans do fazy Play-Off muszą zacząć wygrywać. Chodzi oczywiście o Colorado Avalanche. Zespół jest tłem samego siebie sprzed paru sezonów. A rywal dzisiaj z górnej półki, bo jest nim Anaheim Ducks. Czy zespół Colorado stać na to by wygrać ten pojedynek?

Gospodarze tej batalii grają swój najlepszy  hokej od lat. Są zdecydowanymi liderami swojej dywizji, a i są bardzo wysoko klasyfikowani w całej konferencji. Ich forma jest genialna. Rzadko kiedy spotyka się taką formę w NHL. Na dziesięć ostatnich spotkań przegrali tylko jeden mecz!!! To fenomenalny rezultat. Pokonali takie zespoły jak: Los Angeles Kings, Detroit Red Wings czy też Nashville Predators. Są to rewelacyjne wyniki.

Świetnie spisuje się w drużynie Matt Beleskey, który na ostatnie trzy mecze zdobył aż cztery punkty. Warto też wyróżnić Ryana Getzlafa, który regularnie zdobywa punkty w ostatnim czasie. Niestety kontuzjowany jest Koivu, a to solidna jednostka w drużynie. Obrońca Fowler również nie zagra, niemniej jego nie ma już około miesiąc czasu w kadrze.

Colorado Avalanche zajmuje czwarte miejsce w swojej dywizji. Grają słabo i muszą się spiąć by włączyć się do walki o Play-Offy. Ostatnia forma jest co najwyżej średnia. Na pięć spotkań co prawda w trzech odnieśli sukces, ale wciąż brakuje tej równowagi. Pokonali St. Louis czy Nashville, co powinno motywować. Jednak poprzedniego dnia przegrali sromotnie z Los Angeles Kings. Ponownie zatem wyjdą na tafle zdekoncentrowani.

Legenda Colorado, Milan Hejduk jest ostatnio w dobrej formie, a dobra wieść, skoro stare wygi ciągną zespół, to pora i na młodych. Parenteau natomiast świetnie podaje - 5 asyst na 6 spotkań. Kontuzjowani: Johnson oraz Wilson. Są to obrońcy i to skutkuje też porażkami. 

W tym sezonie już raz spotkały się oba zespoły i Anaheim nie dało szans drużynie Avalanche. Niestety wygląda na to, iż ponownie może dojść do takiej samej sytuacji. Anaheim grają jak nakręceni i nie widać by mieli się zatrzymać - przynajmniej nie na Colorado. Wygrana gospodarzy to nasz typ na ten mecz.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Anheim (ML), 1.50 Unibet