NHL: Anaheim Ducks vs. Detroit Red Wings


Drugim interesującym pojedynkiem w NHL będzie dzisiaj mecz pomiędzy Anaheim Ducks, a zespołem Detroit Red Wings. Anaheim świetnie radzi sobie w aktualnych rozgrywkach, niemniej na pewno nie chcą na tym spocząć. Czy zespół z Detroit stać na pokonanie tak świetnie grającego Anaheim po raz drugi z rzędu?

Anaheim Ducks są na wysokim drugim miejscu w konferencji zachodniej i ścigają Chicago Blackhawks. Zespół radzi sobie bardzo dobrze w tych rozgrywkach. Niemniej po ostatnim imponującym zwycięstwie właśnie z Indianami niestety doznali fatalnej porażki z Detroit Red Wings. Ulegli wczoraj 1:5 na własnej tafli, a to na pewno zachwiało równowagą w zespole gospodarzy. Dzisiaj chcą się zrewanżować.

W zespole Ducks świetnie gra w ostatnich meczach Howard, który wbrew pozorom traci zaledwie 1.24 gola w swoich ostatnich czterech pojedynkach, a to bardzo dobry wynik. Jedyną kontuzją dzisiaj jest brak Bonino. Niemniej kadra jest bardzo silna, zatem może dojść do rewanżu.

Detroit Red Wings również grają całkiem niezły sezon. Są w końcu w strefie gwarantującej występ w fazie Play-Off. Mają jednak 13 punktów mniej niż ich dzisiejszy przeciwnik. Grają dość równo i przeplatają słabe wyniki z dobrymi. Ostatnio jednak radzą sobie nadzwyczaj dobrze. Wygrali z Vancouver czy Edmonton. To dodaje drużynie sporej chęci kolejnej rywalizacji. Dzisiaj ponownie będą groźni.

Mankamentem w zespole z Detroit jest jednak spora liczba braków kadrowych. Nie zobaczymy na tafli: SamuelssonaColaiacovoQuincevHelm oraz Bertuzzi. Widać, że lista jest długa. Na niej obrońcy jak i ważni atakujący. To jest kluczowa informacja przed tym meczem.

W tym sezonie rozegrano już dwa mecze pomiędzy tymi zespołami. Anaheim raz wygrało na wyjeździe 5:2, a Detroit jak wspomnieliśmy zmiażdżyli wczoraj rywala 5:1. Dzisiaj jednak powinno dojść do szybkiego rewanżu. Wygrana gospodarzy to nasz typ.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Anaheim Ducks (ML), 1.62 Unibet