NHL: Anaheim Ducks vs. Detroit Red Wings - finałowy mecz!


Dużo ciekawszym spotkaniem w NHL dzisiejszej nocy będzie pojedynek Anaheim Ducks z zespołem Detroit Red Wings. Będzie to już siódme spotkanie obu ekip, zatem dzisiejszy mecz zapowiada się arcyciekawie. Która z ekip wytrzyma wojnę nerwów?

Zespół Anaheim Ducks miał bez kłopotu awansować dalej. Niestety tak też się nie stało. Mają ogromny problem z zespołem Detroit. Oba zespoły toczą niezwykle wyrównany bój. Rozegrano już trzy dogrywki w tej rywalizacji, z czego Kaczki dwukrotnie przegrały. Muszę się zatem rozprawić z przeciwnikiem w regulaminowym czasie gry. Inaczej będzie niezwykle nerwowo. Ostatnio mieli szczęscie remisując w ostatnich minutach, ale w dogrywce ulegli. Dzisiaj muszą się mocno zmobilizować.

Problemem Anaheim przed dzisiejszym spotkaniem jest brak obrońcy Toni'ego Lydmana. Jest to bardzo problematyczna sytuacja. Bez niego przegrali już dwa mecze. Kadra jest szeroka, ale Lydman to ważne ogniwo swojej drużyny. Dzisiaj trener zespołu gospodarzy musi skupić się bardzo mocno na załataniu tej dziury.

Detroit Red Wings pokazało olbrzymi charakter w tej fazie zawodów. Wyrównana walka z Anaheim to spory wyczyn. Po sezonie zasadniczym nikt się tego niespodziewał. Goście zrobili ogromny postęp w play-off, szczególnie pod względem mentalnym. Ponadto nie mają problemów z kadrą, a to bardzo istotny element tej batalii. W dodatku świetnie spisuje się Pavel Datsyuk, który w poprzednim meczu strzelił gola i zaliczył dwie asysty. Dzisiaj na pewno będzie ponownie w "gazie".

Ten sezon to ciągła rywalizacja obu zespołów, w dodatku niezwykle wyrównana. Jedynie cztery razy wygrała drużyna Anaheim. Natomiast pięciokrotnie wygrali hokeiści Detroit Red Wings. Dzisiejsze spotkanie zapowiada się niezwykle zacięcie. Spodziewamy się sporej liczby goli. Powyżej 5.5 bramek to nasz zakład na dzisiaj.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 5.5 gola, 2.60 Unibet