NHL: Anaheim Ducks vs. Detroit RW


Trzecim pojedynkiem pierwszego etapu fazy play-off w NHL będzie mecz pomiędzy Anaheim Ducks, a Detroit Red Wings. Gospodarze spisywali się znakomicie w sezonie regularnym, ale Detroit na pewno nie zamierza się poddawać. Czy gospodarze udowodnią, iż nie bez przyczyny zajęli wysokie miejsce przed play-offami?

Ekipa Anaheim Ducks zajęła wysokie, drugie miejsce w konferencji zachodniej. Niemniej byli tylko cieniem dla zwycięzcy, gdyż tracili aż 11 punktów. Niemniej pokazali, że są groźni i na pewno będą chcieli ukazać swoją wartość. Ich forma tuż przed tą istotną fazą była jednak przeciętna. Na osiem meczów wygrali zaledwie trzy z nich, przy tym pokazali, że są już nieco zmęczeni. Detroit to niewygodny przeciwnik i może to zaszkodzić Kaczkom.

Gospodarze nie mają jednak żadnych kłopotów kadrowych. Jedynym znakiem zapytania jest występ obrońcy, Luca Spisy. Niemniej najprawdopodobniej dzisiaj będzie do dyspozycji trenera. Stąd też w aspekcie kadrowym na pewno przeważają.

Detroit Red Wings ciągle balansowało na cienkiej krawędzi. Do niemal samego końca nie wiedzieli czy zagrają w fazie play-off. Na szczęście ich świetna seria w końcowej fazie sezonu zasadniczego była niewiarygodna. Wygrali bowiem cztery ostatnie mecze i uplasowali się w czołowej ósemce. Warto dodać, iż rywale nie byli z niższej półki. Los Angeles Kings oraz Kojoty z Phoenix. Zatem dzisiaj ponownie wyjdą zdeterminowani na tafle.

Goście mają jednak poważniejsze kłopoty kadrowe. Dzisiaj nie ujrzymy: HelmaMillera, a ponadto występ SamuelssonaBertuzziego stoi pod ogromnym znakiem zapytania. To ich męczyło w ostatnich spotkaniach. Niemniej motywacja zadziałała odpowiednio i to dzięki niej udało im się awansować dalej.

Rywalizacja obu zespołów w tym sezonie jest korzystna dla Detroit. Na trzy spotkania wygrali dwukrotnie. Co ciekawe oba na tafli Anaheim. Wyniki również były dość jednoznaczne - 5:1 oraz 2:1. Widać zatem, że goście czują się tutaj dobrze i będzie to ciekawy bój. Naszym zdaniem może dojść do niespodzianki i stąd też nasz typ w kierunku Red Wings.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Detroit RW (ML), 2.20 Unibet