NHL: Anaheim Ducks vs. Phoenix Coyotes


Jedynie dwa pojedynki w nocnej serii gier w NHL. Jednym z nich będzie mecz Anaheim Ducks z zespołem Phoenix Coyotes. Gospodarze w aktualnych rozgrywkach grają bardzo skutecznie. Goście to natomiast typowy przeciętniak. Mimo to, mecze w NHL są zawsze emocjonujące.

Anaheim Ducks po pierwszym, przegranym meczu mają fenomenalną serię. Wygrali pięć spotkań z rzędu i pną się ku górze. W dywizji są vice liderami, natomiast w całej konferencji plasują się aż na trzecim miejscu. Będzie to też ich czwarty mecz z rzędu u siebie. W poprzednich potrafili rozbić gładko Rangersów z Nowego Jorku 6:0, czy też pokonać Calgary Flames po walce 3:2. Przez te rezultaty, są dzisiaj liderami.

Gospodarze nie mają poważniejszych zmartwień kadrowych. Nie zagra jedynie Mike Beleskey, którego nie ma już na lodowisku od 5.10. Cała śmietanka drużyny powinna jednak podejść do walki, bez żadnego kłopotu z Silfverbergerem na czele. Strzelił on już cztery gole, a i też dwukrotnie asystował. Dzisiejszej nocy ponownie będzie jednym z liderów zespołu.

Phoenix Coyotes to od kilku sezonów nie jest zbyt dobra drużyna. I w tych rozgrywkach nieukazują lepszej dyspozycji. Co prawda wygrali aż cztery z siedmiu spotkań, ale nie ma tego błysku. W swoim ostatnim meczu, który odbył się w Phoenix przegrali po dogrywce z Ottawą. Wcześniej meli serię na wyjeździe, która ostatecznie była solidna - niemniej każda się kiedyś kończy. Prawdopodobne jest to, że u gości nie zagrają podstawowi defensorzy Klesla oraz Morris. Ich brak może być kluczowy.

Oba zespoły rozegrały między sobą spotkanie pre-season. Anaheim było górą (6:2). W poprzednim to natomiast Coyotes zdominowali rywalizację i wygrali trzy z czterech starć. W obecnych rozgrywkach widać jednak znaczną przewagę po stronie Ducks. W dodatku wielce prawdopodobny jest brak podstawowych defensorów po stronie gości. Tym samym liczymy na wygraną gospodarzy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Anaheim (ML), 1.62 Unibet