NHL: BOS Bruins vs. OTT Senators


Spora dawka emocje w NHL przed nami dzisiejszej nocy. Jednym ze spotkań, będzie bój genialnego Bostonu Bruins z ekipą Ottawy Senators. Przyjezdni ze stolicy Kanady grają nadzwyczaj słabo. Potrzebują przełamania, by włączyć się do walki o play-offy. Podołają zadaniu przeciwko Bruins?

Boston Bruins to aktualnie druga siła konferencji wschodniej. W swojej dywizji natomiast przewodzą. Forma gospodarzy jest równie znakomita. W ostatnich dziewięciu pojedynkach ulegli tylko dwukrotnie! To rewelacyjny wynik, który determinuje do kolejnych sukcesów. W ostatnim swoim starciu, nie dali szans ekipie Nashville Predators. Rozbili ich 6:2 i to na wyjeździe.

Gospodarze mają jednak kłopoty kadrowe. Na liście kontuzjowanych jest aż czterech hokeistów. Mianowicie atakujący Daniel PailleChris Kelly oraz Loui Eriksson. Ponadto nie ma w kadrze defensora Dougie Hamiltona. Są to zatem dość spore straty w zespole gospodarzy. Boston Bruins ma jednak na tyle szeroki skład, że mogą nie mieć kłopotu ze skompletowaniem równie silnej drużyny.

Ottawa Senators gra zaskakująco słabo w tym sezonie. Dopiero jedenaste miejsce w konferecji, a i w dywizji są na zaledwie szóstej lokacie. To bardzo słaby wynik. Ostatnia forma Kanadyjczyków również nie należy do wysokich. Sześć spotkań to zaledwie dwie wygrane. Cieszy jednak ostatni triumf nad Penguins i to 5:0. Być może to zadziała na zespół motywująco. Ponadto tylko jeden zawodnik nie zagra w dzisiejszym meczu przeciwko Bruins: Mika Zibanejad. Nie jest on istotnym hokeistą w zespole.

W obecnych rozgrywkach już raz obie drużyny spotkały się ze sobą. Wtedy to Ottawa wygrała ten bój 4:2. Dzisiaj mimo wielu braków w ekipie gospodarzy, to właśnie oni powinni się zrewanżować. Mają świetny zespół i zdecydowanie mocniejszy. Typujemy zwycięstwo Bostonu w tym pojedynku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Boston wygra, 1.75 Unibet