NHL: BOS Bruins vs. SJ Sharks


Spektakularne emocje w NHL przed nami. Dojdzie do spotkania dwóch, znakomicie grających drużyn. Boston Bruins będzie gościć San Jose Sharks. Vice mistrzowie z poprzedniego sezonu, zagrają z rewelacją obecnych rozgrywek. Nie ma faworyta - tym samym zapowiada się wyrównana batalia.

Boston Bruins ponownie będzie bardzo groźnym zespołem i już to ukazują. Aktualnie zajmują czwarte miejsce w konferencji wschodniej. Ostatnia forma Bruins jest bardzo wysoka. Wygrali trzy z rzędu mecze. A ostatniej nocy pokazali Buffalo Sabres, gdzie jest ich miejsce. Rozbili Szable 5:2. Dzisiejszej nocy, będą jednak mieli niebywale trudne zadanie, a i test w tym sezonie.

W starciu w Buffalo, ponownie kluczową rolę odegrał Lucic. Zdobył dwie bramki i dołożył asystę. Zatem jest on zdecydowanym liderem drużyny i dzisiaj będzie od niego wiele zależało. W kadrze gospodarzy zabraknie Erikssona, który wciąż nie doleczył kontuzji. W meczu z Sabres, opuszczał lodowisko przy wsparciu kolegów. Niemniej jego brak nie będzie miał większego wpływu. Innych absencji, nie ma.

San Jose Sharks to aktualnie rewelacja sezonu. Zajmują pierwsze miejsce w konferencji zachodniej. Doznali zaledwie jeden porażki i to po rzutach karnych z Dallas Stars. Całą resztę pojedynków wygrali, a ich aktualna seria to dwie wygrane z rzędu. Rekiny mają jednak lekki kłopot kadrowy. Dzisiaj nie wystąpi aż trzech zawodników. Dwóch z nich to podstawowe postacie: Boyle (1 gol, 1 asysta) oraz Burns (4 gole, 4 asysty). Sytuacja jest zatem kłopotliwa.

W poprzednim sezonie nie grały ze sobą te zespoły. Niemniej ostatnie trzy spotkania padły łupem San Jose Sharks. Goście jednak mają dość poważne braki przed tym meczem i to będzie kluczowa sprawa. Myślimy, że Boston wygra kolejny mecz z rzędu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Bruins wygrają, 2.40 Unibet