NHL: Boston Bruins kontra Chicago Blackhawks


Przed nami szósty mecz w finale NHL. Pojedynek pomiędzy Bostonem Bruins, a ekipą Chicago Blackhawks jest niezwykle zacięty i emocjonujący. Aktualny bilans to 3:2 dla Indian. Dzisiaj zatem możemy poznać nowych zdobywców pucharu Stanleya. Sądzimy jednak, że gospodarze nie odpuszczą i będą dzisiaj niebywale waleczni.

Boston Bruins w serii prowdził już 2:1. Niestety przegrali dwa ostatnie spotkania i dzisiaj muszą już wygrać. Muszą skupić się na defensywie, która niestety nie jest w ostatnim czasie mocną stroną zespołu. W dwóch meczach stracili aż 9 goli. W ostatnim pojedynku nie poszło im kompletnie. Chicago radziło sobie dużo lepiej i wykorzystali to, wygrywając 3:1. Bruinsi dzisiaj już nie mogą sobie pozwolić na błędy. Spodziewamy się większego skupienia na defensywie zatem.

Zespół ma jednak lekkie problemy kadrowe. Ani dzisiaj, ani w ewentualnym meczu numer siedem nie zobaczymy już Gregory Campbella, który nabawił się kontuzji nogi. To nieco komlikuje ich sytuację, aczkolwiek kadra jest silna i powinni odpowiednio załatać tę dziurę. Mimo to, łatwo nie będzie.

Chicago Blackhawks to ekipa, która spisała się w ostatnim spotkaniu znakomicie. Potrafili wykorzystać każdą okazję i dzięki temu prowadzą 3:2, są zatem o krok od tytułu. W zespole genialnie spisuje się Kane, który w ostatnim meczu dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Jest bardzo mocnym punktem w zespole i dzisiaj również będzie mocnym punktem zespołu. Indianie nie mają też żadnych poważnych kłopotów kadrowych. Zespół jest silny i gotowy do rywalizacji. Wyjdą dzisiaj niebywale zmotywowani i skoncentrowani. Morale są na bardzo wysokim poziomie, defensywa spisała się fenomenalnie w poprzednim spotkaniu i dzisiaj na pewno będą bardzo ciężcy do pokonania.

Wielki finał dobiega powoli do końca. Dzisiaj już możemy być świadkami nowego zdobywcy pucharu Stanleya. Chicago jest silne i pokazują, że ten sezon należy do nich. Jeśli nie popełnią poważnych błędów i wytrzymają presję to dzisiaj powinni zakończyć sezon NHL. Typujemy zwycięstwo gości w tym pojedynku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Chicago (ML), 2.06 Unibet