NHL: Boston Bruins vs. New York Rangers


Już poznaliśmy pierwszego finalistę konferencji w NHL. Jest nim Pittsburg Penguins, który dzisiaj może poznać swojego rywala. Boston Bruins bowiem walczy o czwarte zwycięstwo nad New York Rangers. Dzisiaj na własnej tafli może to pójść dośc łatwo.

Boston Bruins zdecydowanie dominuje w batalii przeciwko Rangersom. W tej chwili przewodzą 3:1. Zaliczyli wpadkę w ostatnim spotkaniu. Przegrali bowiem po dogrywce 3:4. Mecz był niezwykle wyrównany. Boston co chwila przewodził, ale Nowy Jork szybko odrabiał straty. Natomiast w dogrywce to właśnie Rangersi strzelili najważniejszą bramkę. Niemniej dwa poprzednie mecze Bostonu na własnej tafli były zdecydowanie pod ich dyktando. Dzisiaj zatem na pewno odpowiednio się zmotywują.

Zespół Bruins jest niezwykle wyrównany. Mają świetną paczkę. W ostatnim czasie ze świetnej strony pokazują się Seguin oraz Horton, którzy punktują przeciwko Rangersom. Ponadto dzisiaj skład będzie bardzo solidny. Jedynym brakiem będzie na pewno Ference. Pozostali już powinni grać.

New York Rangersi to zespół, który i tak sporo osiągną grając już w tej fazie. Odstają od Bostonu i to widać. Niemniej będą walczyć do końca. Ostatnie, szczęśliwe zwycięstwo na pewno zmotywuje zespół do walki, ale będzie bardzo ciężko. Boston bardzo ciężko pokonać na ich tafli. W dodatku dzisiaj zagrają bez trzech obrońców: StaalaClowe oraz Stralmana. Stąd też będzie im bardzo ciężko utrzymać napad Bruins od bramki.

Sądzimy, iż dzisiaj ta seria dobiegnie końca. Boston to spory faworyt. Pokazali Rangersom, że są znakomitym zespołem i zasługują na ten awans. Gościom nie można ujmować walki, ale już dzisiaj zakończą swój byt w play-offach. Wygrana Bostonu to nasz zakład na nadchodzący mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Boston (ML), 1.58 Unibet