NHL: Boston Bruins vs. NY Rangers


Dziś swój bój o finał konferencji wschodniej w NHL rozpoczną kolejne dwie ekipy. Boston Bruins w roli gospodarza, podejmie New York Rangersów. Gospodarze są faworytami tej konfrontacji. Jednak play-offy w tym sezonie są niezwykle nieprzewidywalne. Uda im się zatem pokonać NY Rangers?

Boston Bruins przed fazą play-off byli jednymi z głównych faworytów do zdobycia pucharu Stanleya. Niestety pierwsza runda nie poszła im najlepiej. Awansowali po ogromnych męczarniach z zespołem Toronto Maple Leafs - 4:3. W dodatku w ostatnim spotkaniu zwyciężyli dopiero po dogrywce. Ponadto dwa gole, które przyniosły tę dogrywkę padły w dwóch ostatnich minutach! Są zatem szczęśliwym półfinalistom w konferencji wschodniej.

Mankamentem w zespole dzisiejszych gospodarzy będzie brak trzech zawodników. Nie zagrają bowiem: FerenceSeidenberg, a także Redden. Muszą zatem mocno się skupić na poukładaniu formacji w odpowiedni sposób. Liderem przed dzisiejszym meczem będzie Bergeron, który został bohaterem ostatniego spotkania z Toronto.

New York Rangers również nie bez przygód awansowało dalej. Wygrali 4:3 w ostatecznej rywalizacji z Washington Capitals. Zawodnicy Rangersów mimo, iż nie byli faworytami to ostatecznie awansowali. W dodatku przegrywali już 0:2! Ostatecznie jednak wywieźli trzy zwycięstwa w pięciu ostatnich spotkaniach. Są zatem zespołem nieprzewidywalnym i świetnie prosperującym. Ponadto nie mają poważniejszych braków w kadrze co może być dość istotną wiadomością.

Boston już trzy razy mierzył się z Rangersami w tym sezonie. Dwukrotnie i to dwukrotnie po dogrywce przegrali z zespołem z Nowego Jorku. Raz jednak udało im się zwyciężyć. Dzisiaj powinni zdobyć się na triumf by podejść na większym luzie do kolejnego meczu, co na pewno im się przyda po horrorze z Toronto. Typujemy wygraną Bostonu w dzisiejszym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Boston (ML), 1.81 Unibet