NHL: Boston Bruins vs. Ottawa Senators


Dzisiejszej nocy odbędzie się ostatni mecz sezonu zasadniczego w NHL. Dzisiejsi gospodarze - Boston Bruins - jod dłuższego czasu są pewni awansu. Natomiast Ottawa Senators wręcz przeciwnie. Jeśli wygrają to mogą awansować nawet o kilka lokat. Podołają?

Boston Bruins już od dłuższego czasu ma awans do kolejnej fazy. Zagrali bardzo równe kilka miesięcy w NHL i to przyniosło im profity. Niemniej mogą jeszcze przeskoczyć Montreal Canadiens i to będzie dzisiaj ich celem priorytetowym. Ostatnia forma gosodarzy jest jednak fatalna i to może dzisiaj skutkować kolejną porażką. Na osiem pojedynków wygrali zaledwie dwukrotnie, a mieli przecież być jednymi z faworytów do tytułu. 

Ottawa Senators szczęśliwie załapała się do play-offów. Przez pewien czas byli poza tą wymarzoną strefą. Na szczęście ostatecznie się dostali do czołowej ósemki w konferencji wschodniej. Ponadto mogą jeszcze wejść wyżej w tabeli co byłoby na pewno pomocne. Ostatnia forma jest niezła, choć na cztery ostatnie mecze wygrali jedynie raz. Niemniej wcześniejsza seria czterech wygranych wygląda już optymistycznie i dzisiaj będą niesamowicie groźni.

Goście z Kanady zagrają dzisiaj w niemal pełnym składzie. Brakuje zaledwie dwóch zawodników. Są nimi Hoffman oraz Spezza. Niemniej to już absencje, które nękają zespół od dłuższego czasu i dzisiaj nie powinny mieć one wpływu na wynik spotkania. Zatem na Ottawę dzisiaj warto postawić.

Boston Bruins w tym sezonie zdecydowanie zdominował rywalizację z Ottawą. Wygrali bowiem wszystkie mecze w tym sezonie z dzisiejszym przeciwnikiem. To jest akurat rzadkość w NHL. Sądzimy, że dzisiaj seria zostanie przełamana. Oba zespoły mogą nieco zyskać, choć to goście wyglądają mimo wszystko dużo solidniej. Ottawa Senators wygra ten bój.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Ottawa (ML), 2.65 Unibet