NHL: Boston Bruins vs. Pittsburg Penguins


Trzeci pojedynek w finale konferencji wschodniej w NHL. Jak na razie jest to jednostronny pojedynek, niemniej nie powinno tak być do końca. Boston Bruins dzisiaj nie będzie miało łatwo, ponieważ Pittsburg Penguins postawi wszystko na jedną kartę. Pingwiny będą zatem niezwykle groźne.

Boston Bruins jak na razie zdecydowanie dominuje w finale konferencji. Wygrali dwa pierwsze mecze w Pittsburgu. Było to dość nieoczekiwane. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3:0, a drugi aż 6:1. To dwie dewastacje wręcz. Jest to ostatecznie bardzo wysoki poziom i powinno być dużo bardziej wyrównane widowisko. Boston jednak prezentuje się bardzo widowiskowo. Jedynie na pierwszym etapie mieli kłopoty z Toronto Maple Leafs.

Boston ma dwóch fenomenalnych zawodników. Horton w ostatnich dwóch meczach właśnie z Pingwinami punktował aż pięciokrotnie. Natomiast Krejci ma ich już 20 i prowadzi w klasyfikacji punktowej w całych play-offach. Ponadto świetnie spisuje się bramkarz gospodarzy, Rask. Traci niebywale małą liczbę bramek.

Pingwiny z Pittsburga w poprzedniej rundzie również łatwo przebrnęły do finału. Ograli 4:1 Ottawę Senators. Niemniej tutaj złapali zadyszkę. Dwie sromotne porażki na pewno wpłyną na psychikę zawodników. Muszą się jednak pozbierać. Jeśli stan rywalizacji będzie wynosił 0:3, nie będzie łatwo wybrnąć z tej sytuacji. Dzisiaj zatem mają niezwykle ważny mecz. W najbliższym meczu przeciwko Bruins, kadra gości będzie bardzo pełna. To jest atut, gdyż w drużynie przeciwnej będzie kilka braków.

W sezonie zasadniczym to Pittsburg zdominował rywalizację z Bostonem. Wygrali wszystkie trzy mecze. Jedyne spotkanie w Bostonie wygrali 5:3. To na pewno motywuje nieco zawodników gości. Dzisiaj na pewno muszą postawić wszystko na jedną kartę. W innym wypadku jak wspomnięliśmy wyżej będą w krytycznej sytuacji. Typujemy wygraną gości w najbliższym starciu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Pittsburg (ML), 1.95 Unibet